20 let od založení

Milí hráči,
je naším potěšením přivítat vás v naší jubilejní, 20. sezóně. Olomoucký golf ušel od svých počátku dlouhou cestu. Od dřevěného domku na driving range jakožto klubovny přes znormovanou 9jamkovou akademii až po krásný a vyhledávaný golfový resort s tradicí. Tato podstránka i naše výroční sezóna je věnována všem, kteří s námi sdílí společnou vášeň pro úžasnou hru zvanou golf.

Vznikla série s názvem 20 let golfu v Olomouci. 20 víkendových turnajů, rozprostřených do průběhu celé sezóny s velkým finále na začátku října o zájezd do tureckého Beleku.

Navázali jsme unikátní spolupráci s krásným slovenským resortem ve Skalici. Celou sezónu 2018 tak můžete hrát každou středu bezplatně na špičkovém linksovém hřišti těsně za českými hranicemi.

Pro příznivce čtyřher jsme uspořádali celoroční soutěž ve skvělé hře pro dvojice, příznačné pro olomoucký golf. Podpoříte svého týmového a soutěživého ducha a zahrajete si O krále agregátu.

V průběhu sezóny budou navíc vznikat další turnaje a aktivity. Stejně tak jsme otevření vašim vlastním golfovým nápadům. Ať už se týkají netradičních turnajů, společných výjezdů či přátelských utkání s kluby, v nichž máte řadu známých. Hráčskou iniciativu rádi podpoříme.

Přejeme vám, ať uděláte z naší 20. sezóny svou nejlepší.

Za tým Golf Resortu Olomouc

Jan Kalabis jr.

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911