Spolupráce s Golf Resortem Skalica

Ve středy zdarma na Skalici!

Na letošní sezónu jsme si ve spolupráci s Golf Resortem Skalica pro naše členy připravili něco jedinečného. Golf Resort Skalica se nachází v malebné vinařské oblasti těsně za českými hranicemi a disponuje 18jamkovým mistrovským hřištěm v linksovém stylu a moderním zázemím. Členové Golf Clubu Olomouc mají v celé sezóně 2018 unikátní možnost hrát na hřišti Golf Resortu Skalica ve středy se 100% slevou na fee.

Proč zůstat přes noc?

Navíc jsme se slovenským resortem sjednali 50% reciprocitu na ostatní dny v týdnu, která se výjimečně vztahuje i na účast na handicapovém dni (kterým je v případě Golf Resortu Skalica čtvrtek). Hráči si tak mohou každou středu zahrát bezplatně a ve čtvrtek zkusit své štěstí na turnaji (fee 20€ + startovné 5€, jehož součástí bývá i láhev místního vína).

Samotný resort hotelem nedisponuje, ale spolupracuje s penziony a hotely v těsné blízkosti. Našim členům poskytnou tyto ubytovací kapacity slevu na ubytování ve výši 15-30%. Nocleh tak snadno seženete v cenovém rozsahu 20-25€ na osobu. Skalica je přibližně 90 minut cesty od Olomouce, takže je v dojezdové vzdálenosti na jednodenní výlet za golfem. Pokud si návštěvu prodloužíte do čtvrtku, vyjdou vás dvě kola golfu (včetně jednoho turnajového) a přespání na přibližně 50.

Informace o dostupnosti hřiště

Celá spolupráce začíná prvním týdnem v dubnu. Ke konci měsíce se budou zástupci obou klubů vždy informovat o dostupnosti hry na následující měsíc (především s ohledem na obsazenost hřiště ve středy, resp. vypsání handicapového dne). Tato informace bude zástupci klubu následně předána členům. Informace bude vždy k dispozici na obou recepcích a našich stránkách. Spolupráce je však domluvená tak, že v drtivé většině případů bude hřiště k dispozici.

Bližší informace o samotném resortu ve Skalici najdete na http://www.golfskalica.sk/

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911