aktuality

3. místo pro náš tým na MČR družstev do 14 let!

(18.srpna 2017)

Vážení přátelé,

 

s velkou radostí vás informujeme o tom, že náš tým vybojoval na právě skončeném mistrovství republiky smíšených družstev do 14 let skvělé 3. místo! Po úspěšně zvládnuté regionální kvalifikaci se v konkurenci 12 týmů na celostátním finále představil náš tým ve složení Míša Marková, Verča Kedroňová, Valentinka Čapčuchová a Bětka Jeřábková. Děvčata hrála po celou dobu turnaje s maximálním nasazením a reprezentovala velice kvalitními výkony. Za speciální vyzdvihnutí stojí individuální výkony Verči Kedroňové (kola za 74, 70 a 72 ran) a Míši Markové (75, 74 a 76 ran).

 

Náš tým v průběhu 3 kol nasbíral celkových 677 ran, o 5 ran lépe než čtvrtý tým Hradce Králové. K dobré formě děvčat bezpochyby přispěl i tradiční golfový kemp, který proběhl bezprostředně před odjezdem na mistrovství republiky.

 

Velká gratulace a poděkování za výbornou reprezentaci klubu na republikové úrovni míří celému týmu vedenému trenérem Václavem Raškou!

 

STK GCO a tým Golf Resortu Olomouc

 

 

 

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911