aktuality

Akční členství GOLFISTOU NA ZKOUŠKU

(26.dubna 2017)

Tato nabídka umožní každému zájemci o golf vyzkoušet, zda ho tento sport bude bavit a zda stojí za to se mu naplno věnovat aniž by musel investovat větší sumu peněz. Je určena začátečníkům bez zkušeností s golfem.

Členství GOLFISTOU NA ZKOUŠKU je uděleno na 1 měsíc a může začít dle výběru hráče.

Jeho cena je pouhých 1290 Kč (s ohledem na standardní ceny vstupů, zapůjčení holí a tréninkových míčů se tak hráči vložené měsíční vstupné vrátí po dvou až třech návštěvách areálu).

V ceně je neomezený vstup na cvičné plochy a veřejné devítijamkové hřiště Golf Resortu Olomouc po dobu platnosti voucheru, 5x žeton na cvičné míče a bezplatné zapůjčení holí na hru.

Tím má nový hráč vše, co ke golfu potřebuje. Je na něm, zda si půjde zahrát na veřejné hřiště nebo bude trénovat na cvičných plochách.
Jen se při každé návštěvě areálu prokáže v recepci zakoupeným voucherem.

Na akční členství GOLFISTOU NA ZKOUŠKU může navázat roční členství START (podrobnosti nahoře), které poskytuje další řadu členských výhod. V případě zakoupení členství “START”  za cenu 6 290 Kč se hráči odečte dříve zaplacené akční členství “GOLFISTOU NA ZKOUŠKU” a hráč doplatí jen 5000 Kč.

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911