Aktuality

DOBROGOLF s Klárkou Spilkovou

(20.července 2018)

Milí hráči,

v pátek 20.7. se v Golf Resortu Olomouc uskuteční již šestý ročník charitativního turnaje Dobrogolf s Klárou Spilkovou. Letošní akce proběhne ve spolupráci s lokomočním spolkem Jitrocel a Dobrým místem pro život a výtěžek jako obvykle poputuje na podporu konkrétních osob s mentálním, pohybovým či kombinovaným postižením.

Den před turnajem, tj. ve čtvrtek 19.7., proběhne odpolední program pro naše juniorské reprezentanty a dětí s Klárkou Spilkovou. Dojde na společný trénink, vložené soutěže, několik jamek na hřišti a v podvečer bude v naší seminární místnosti organizována diskuze s Klárkou na téma tréninkové metody, cesta k úspěchu, turnajové zkušenosti a další.

Pravidelnost této dobročinné akce nás těší i proto, že se v průběhu let z Klárky Spilkové, nadějné mladé amatérky, stala nejúspěšnější česká golfistka, která objíždí profesionální turnaje od Austrálie až po Ameriku a sbírá umístění a ocenění. O to hodnotnější je pro nás skutečnost, že si ve svém kalendáři vždy nalezne místo pro zastávku v Dolanech-Vésce, stráví s námi několik příjemných dní a především pomůže dobré věci.   

Na samotný charitativní turnaj je možné se přihlásit zde.

 

Těšíme se na Vaši účast

Tým Golf Resortu Olomouc

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911