Aktuality

GRO OPEN 2019 se blíží do víkendového finále!

(30.září 2019)

Vážení hráči,

celoroční série turnajů GRO OPEN 2019 se chýlí ke zdárnému konci. V základní části je po nedělním turnaji odehraných 7 z 8 turnajů a průběžné pořadí slibuje napínavou podívanou až do konce. Kritérium alespoň 3 odehraných turnajů momentálně splňuje celých 63 hráčů a hráček, kteří svedou souboj o krásné ceny, mezi nimiž je mj. pobyt v tureckém Beleku od GABRIEL TOUR, hodinky a další sortiment TAG HEUER, hodinky a šperky ze sortimentu HELVETIA a další.

Čelo po 7 turnajích okupují Karel Jílek a ve skvělé formě hrající Dominik Vavrous. Tito 2 hráči si vytvořili zajímavý náskok před zbytkem pole. Tento náskok však v konečném hodnocení může být snadno smazán. Hráče totiž čeká ještě závěrečný víkend celé série, v němž mohou jak zlepšit svůj průměr v posledním kole základní části (sobota 5. října), tak zahrát nadprůměrný výsledek ve finále (neděle 6. října) a vyhoupnout se tak do čela.

Pro připomenutí, jakým způsobem bude finále fungovat - hráči budou seřazeni dle průběžných bodů (nejlepší nakonec) a jejich stableford zisk z finále bude přičten k jejich průměru ze základní části. To ve své podstatě pro hráče znamená, že každý stableford bod může rozhodnout o vítězi, stejně jako tomu bylo v roce loňském.

 

Průběžné pořadí celé série naleznete zde.

Na závěrečný turnaj základní části se ode dneška můžete přihlásit zde

Na finále je možné se rovněž přihlašovat - konkrétně zde. Účast na finále bude tentokrát omezena pouze na hráče, kteří mají splněno kvalifikační kritérium.

 

Těšíme se na dramatické a dobrou náladou naplněné vyvrcholení celoroční série a přejeme všem hráčům mnoho štěstí

 

Na mnoho dnů jako tento

 

Za tým Golf Resortu Olomouc

Jan Kalabis jr.

 

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911