Aktuality

Informace ohledně možnosti nástavby členství

(26.února 2020)

Vážení členové Golf Clubu Olomouc,

rádi bychom touto cestou navázali na zprávu ze závěru loňského roku ohledně nově vzniklé spolupráce s hřišti Ostravice a Kaskáda pro sezónu 2020 a poskytli k ní upřesňující informace. Akce je vytvořena výhradně pro členy Golf Clubu Olomouc, má za cíl umožnit našim členům využít nástavby svého ročního poplatku a za velice výhodných podmínek hrát celoročně dvě další krásná moravská hřiště.     

Společnost TMR, která provozuje resorty na Ostravici a na Kaskádě, stanovila podmínky unikátní akce pro členy GCOLO následovně:

Pro členy hradící řádné nebo partnerské poplatky je podmínkou k možnosti využití rozšíření doplatek do 23 000 Kč ze zaplaceného ročního poplatku GCOLO (tzn. řádný člen uhradí 23 000 Kč – 16 900 Kč = doplatek 6 100 Kč, člen hradící partnerský poplatek hradí 23 000 Kč – 13 300 Kč = doplatek 9 700 Kč).

Členové hradící seniorský, juniorský a dětský poplatek v případě zájmu doplatí do 19 000 Kč ze zaplaceného ročního poplatku (tzn. senioři uhradí 19 000 Kč – 9 600 Kč = doplatek 9 400 Kč atd.).   

Členové GCOLO, kteří uhradí tento doplatek:

  • Získávají možnost hrát na hřištích Ostravice a Kaskáda se 100% slevou na fee celý týden a celou sezónu 2020, akce se nevztahuje na turnaje
  • Obdrží hologram na svou kartu ČGF, který bude sloužit jako potvrzení zaplacení doplatku a legitimují se jím na Ostravici a Kaskádě
  • Nevzniká jim nové členství v jiném klubu, zůstávají členy GCOLO
  • V otázce dalších služeb na Ostravici a Kaskádě (jako např. míče na driving range, buggy atd.) vystupují jako nečlenové

V případě zájmu o využití této akce se, prosím, obraťte na sekretářku klubu, paní Lenku Klapkovou, která Vám poskytne bližší informace k platbě.

Případné otázky týkající se spolupráce s TMR budou mít členové možnost probrat mj. přímo se zástupcem TMR panem Janem Kastnerem na naší každoročně pořádané Valné hromadě členů na přelomu března a dubna (konkrétní datum bude upřesněno).

 

Věříme, že unikátní možnost oceníte a využijete ji ke zpestření svých golfových zážitků

 

Těšíme se na brzkou shledanou za několik týdnů při zahájení sezóny

Za tým Golf Resortu Olomouc

Jan Kalabis jr.

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911