Aktuality

Je možné hrát! Flighty po dvou, vnitřní prostory uzavřeny

(21.října 2020)

21.10.2020   22:50

Tak jsme se konečně dočkali a je to zpráva pozitivní - hrát se zítra dá! (stejně jako v dalších dnech, pokud nebude stanoveno jinak) 

Několik důležitých bodů:

  • Hra na hřišti je striktně omezená na flighty po max 2 hráčích (s výjimkou flightů, v nichž jsou všichni hráči členy jedné domácnosti). V praxi to (především pro čtvrteční provoz) znamená, že flighty, které byly původně koncipované jako 3členné nebo 4členné budeme rozdělovat. Flighty se budeme snažit pouštět v intervalu 7-8 minut mezi sebou, takže by neměl vzniknout problém s tím, že by se aktuálně napsaní hráči nedostali na hřiště. Pokud je to možné, přijeďte prosím s cca 20minutovým předstihem, abychom mohli být s pouštěním flightů na hřiště co nejvíce flexibilní.
  • Vnitřní prostory budou muset zůstat plně mimo provoz (tzn. vč. recepce a pro-shopu) - u odpaliště č. 1 se bude pohybovat zodpovědná osoba, která bude koordinovat chod flightů a rovněž vyřeší záležitosti spojené s platbou fees. Stejně jako na jaře budeme preferovat platbu následným převodem na účet.
  • Pravidlo dvou osob platí i o veřejném hřišti - pokud máte zájem jít na veřejné hřiště a nejste našimi členy, prosím zastavte se za maršálem k jamce č. 1 mistrovského hřiště 
  • Driving range bude ve standardním provozu s tím, že mezi sebou hráči udržují min. 2metrové rozestupy
  • Tréninky s trenéry jsou rovněž možné při zachování maximálního počtu 2 trénovaných osob a rozestupů

 

Prosíme o respektování a striktní dodržování těchto opatření. Zaplaťpánbů, že si zahrajeme, protože to nevypadalo pravděpodobně.

Zítra s mnohými z vás na viděnou

Mnoho sil

Za tým GRO

Jan Kalabis jr.

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911