Aktuality

Národní golfová tour mládeže tento víkend na našem hřišti

(11.června 2019)

Vážení hosté,

tento víkend 15.-16.6. proběhne na našem hřišti dvoudenní turnaj ze série Národní golfové tour mládeže, spadající pod hlavičku České golfové federace. Jedná se o nejvyšší českou mládežnickou amatérskou soutěž a jsme velice potěšeni tím, že byl náš resort vybrán jako jeden z hostitelů. Práce s mládeží patří dlouhodobě k prioritám našeho klubu.

Turnaj nabízí skvělou příležitost i našim juniorským reprezentantům, pro které může výhoda domácího prostředí sehrát důležitou roli v konečném umístění. Především v kategorii kadetek (dívky 15-16 let) je naše základna velice silná a budeme tak našim hráčům přát mnoho štěstí v jejich víkendovém snažení. Výsledky našich hráčů můžete sledovat zde.

Co se týče provozu našeho resortu, tak mistrovské hřiště bude po celou dobu víkendu vyhrazeno pro 156 juniorských účastníků turnaje a bude tak pro veřejnost uzavřené. Tréninkové plochy a veřejné hřiště budou přístupné standardně po celou dobu víkendu. Pro ty z vás, kteří by si rádi zahráli na okolních hřištích doporučujeme využít některé z recipročních slev

 

Děkujeme za pochopení

S přáním pěkné hry

Tým Golf Resortu Olomouc

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911