Aktuality

Naši muži jsou zpět v EXTRALIZE!

(30.července 2018)

Milí přátelé golfu,

mužská reprezentace Golf Clubu Olomouc se po dvouleté odmlce vrací zpět do Extraligy. Po základní části I. ligy hrané na rány se našim mužům podařilo obsadit 1. pozici, především díky fantastickému výkonu v závěrečném kole na Čeladné. Kryštof Kedroň zahrál na těžkém čeladenském hřišti neuvěřitelných 68, Ondra Mikstein obdobně kvalitních 70 ran.

Na tomtéž hřišti se následně uskutečnilo play-off, v němž se utkaly 4 nejlepší týmy o 1 postupové místo, zajišťující postup mezi elitu. Na programu byly vždy 3 ranní čtyřhry hrané systémem foursome (tj. na střídačku) a 6 odpoledních singlů. Díky skvělé výchozí pozici si naši v semifinále poradili s týmem Golf Clubu Ostravice poměrem 6:3 a ve finále je čekal silný tým domácího Prosper Golf Clubu Čeladná. Po ranních foursomech se naši ujali vedení 2:1, které se jim v dramatickém finiši rozhodovaném až posledním puttem na 18. greenu podařilo přetavit ve vítězství 5:4 a postup do nejvyšší soutěže.

Hráče čekal náročný program především ve víkendových jamkovkách, kdy mnozí absolvovali 72 jamek ve dvou dnech na kopcovitém beskydském hřišti. Klub příkladně reprezentovali Pepa Čapčuch, Honza Kalabis jr., Luke Kalabis (kapitán), Tom Kalabis, Kryštof Kedroň, David Melecký, Ondra Mikstein a Alex Reško.

Gratulace patří celému týmu, v příštím roce v Extralize!

Tým Golf Resortu Olomouc

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911