Aktuality

O víkendu zahajujeme turnajovou sérii 20 LET GOLFU V OLOMOUCI!

(28.dubna 2018)

Milí hráči,

vstup do nové sezóny se zatím nese ve znamení až neuvěřitelně letního počasí a velice dobrých turnajových výsledků, což potvrdil i tradiční klubový turnaj Olomócký tvarůžek, který proběhl minulou sobotu.

Pevně věříme, že se skvělé klimatické podmínky a kvalitní skóre podaří přenést i do nadcházejícího víkendu. Uskuteční se totiž úvodní turnaj celoroční série 20 let golfu v Olomouci. Samotný turnaj dodrží charakteristiku ostatních klubových soutěží, budou se však navíc sbírat body do celkového pořadí. Bližší podrobnosti o turnaji a celé sérii naleznete v propozicích. V každém turnaji budou nad rámec nejlepších hráčů v jednotlivých kategoriích a vložených soutěží odměněni i nejlepší junior do 15 let a nejlepší senior a seniorka nad 60 let.

Do série není nutné se jakýmkoli způsobem registrovat, výsledky všech hráčů z jednotlivých turnajů doplníme automaticky do průběžné tabulky a ty budou k dispozici na recepci a na našich stránkách. Ti hráči, kteří shromáždí alespoň 6 výsledků z 19 turnajů mají nárok účastnit se finále. Turnaje se může účastnit i hráč, který nemá v úmyslu soutěžit v celoroční sérii, jednotlivé turnaje jsou vyhodnocovány samostatně.

Série nabere počínaje touto sobotou na obrátkách, následujících 5 víkendů proběhne 5 turnajů 20 let golfu v Olomouci.

Přihlásit se na úvodní turnaj můžete zde.

 

Těšíme se na hojnou účast a tradičně přátelskou atmosféru

S přáním pěkné hry

tým Golf Resortu Olomouc

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911