Aktuality

Sezóna 2019 klepe na dveře

(12.března 2019)

Milí přátelé golfu,

zima byla letos obzvláště tuhá a dlouhá, dvojnásob pro nás, nedočkavé golfisty. Naštěstí dochází od začátku března k postupnému nárůstu teplot a tak se blíží i vyhlížený start letošní sezóny.

Na úvod informace ze zákulisí pro všechny, kteří se těší na přivítání sezóny - pokud vše půjde dobře, na pátek 22.3. máme stanovené předběžné datum otevření resortu pro rok 2019, které by se týkalo všech ploch. Do té doby je stále přístupná spodní devítka mistrovského hřiště na zimní greeny bez nutnosti registrace, prosíme tak všechny o respektování zákazu vstupu na letní greeny (především v ranních hodinách).

Na hřišti se vehementně pracuje, proběhlo jarní provzdušnění greenů, momentálně probíhají procedury na čerstvých fairwayích, doplňování bunkerů, výměna rohoží na driving range a další. Dobrou zprávou je, že tuhá zima a sněhová pokrývka pomohly rekonvalescenci suchých míst z loňské sezóny a všichni tak věříme ve skvělý golfový rok.

Drobná ochutnávka ohledně turnajového kalendáře - v návaznosti na vlnu pozitivní zpětné vazby z loňské sezóny na hráče opět čeká celoroční série. A ne jedna, ale dokonce dvě. První, víkendová, ponese název GRO OPEN a bude se skládat z 8 víkendových turnajů a závěrečného finále. Bodový systém, ceny pro vítěze a další podrobnosti prozradíme záhy. Druhá série ponese název Olomoucký Matador 50+ a bude hrána ve čtvrtky. Jak již název napovídá, bude určena pro ročníky 1969 a zkušenější. Turnajů bude 10 a na jejich konci bude opět stát finále o hlavní cenu.

O další informace ohledně letošní golfové sezóny se s vámi podělíme během následujících dní

Pevně věříme, že počasí bude nakloněno brzkému startu sezóny a těšíme se na shledání s vámi v jejích úvodních dnech

 

Za tým Golf Resortu Olomouc

Jan Kalabis jr.

 

 

 

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911