Aktuality

Týden moravských klubů 27.-30.4.2020

(11.března 2020)

Vážení členové,

Nová sezóna klepe na dveře a my Vám přinášíme další dobrou zprávu. Stejně jako v loňském roce proběhne i letos ve spolupráci s 5 moravskými golfovými resorty unikátní akce pro členy daných klubů. Letošní týden moravských klubů proběhne od pondělí do čtvrtka 27.-30.4.2020 a do akce se vedle našeho resortu opět zapojí Kořenec, Rožnov, Svratka, Jezera a Ostravice.

První 4 jmenovaná hřiště bude možné hrát v průběhu akce zdarma, Ostravice letos nastavila zvýhodněné fee v průběhu tohoto týdne na 500 Kč. Akce tak našim hráčům může poskytnout skvělou příležitost, jak se seznámit s novými hřišti v okolí nebo si zahrát některé ze svých oblíbených moravských hřišť za unikátních podmínek.

Tým kolegů z Kořence připravil pro celou akci i grafické zpracování, kde jsou zahrnuty podrobné informace ohledně akce a kontakty na jednotlivá hřiště v týdnu moravských golfových klubů. Soubor naleznete níže.

Informace o akci je momentálně rozesílána všemi začleněnými kluby mezi své členy a předpokládáme, že o hru bude vysoký zájem (především na vytíženějších hřištích). Doporučujeme tak zájemcům o včasnou rezervaci tee times.

Věříme, že akce využijete

S pozdravem

Tým Golf Resortu Olomouc

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911