Aktuality

V pátek 30.3. zahajujeme sezónu!

(28.března 2018)

Milí golfoví přátelé,

na Velký pátek 30.3. zahajujeme jubilejní 20. sezónu Golf Resortu Olomouc! Po tuhé a studené zimě, která provázela měsíce únor a březen se předpověď počasí začíná konečně přizpůsobovat nám, nedočkavým golfistům.

Zahájení provozu po golfové stránce se týká všech 18 jamek mistrovského hřiště a jejich letních greenů, veřejného hřiště a tréninkových ploch. Rovněž bude uvedena do provozu recepce, hotel a restaurace.

Restaurace bude v prvním týdnu provozu fungovat na bázi denních menu, poté přejdeme na osvědčenou kombinaci denních menu a jídelního lístku.

Vzhledem k tomu, že budou Velikonoce s největší pravděpodobností provázet noční teploty pod bodem mrazu, zvažovali jsme odsunutí otevření hřiště na úterý 3.4. Někteří z vás by však rádi velikonoční svátky oslavili prvním letošním golfem, rozhodli jsme se proto vám vyjít vstříc. V souvislosti s nízkými teplotami vás prosíme o šetrnost ke hřišti a respektování nejčasnějších ranních tee times a startovacích jamek.

V období velikonočních svátků jsou tee times k dispozici od 10:00 a start je vždy z jamky č. 1 (znovuobnovení systému startovacích jamek 1, 10 je věnována samostatná aktualita).

Na začátek dubna rovněž chystáme zveřejnění nových začátečnických balíčků.

 

Přejeme Vám, ať uděláte z naší 20. sezóny svou nejlepší

Tým Golf Resortu Olomouc

 

 

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911