Aktuality

Více než 150 000 Kč pro děti do FN OLOMOUC s Modrým hrochem

(10.září 2018)

Milí golfoví přátelé,

u příležitosti našeho 20. výročí pokračujeme v tom, co nás baví - dobročinné a charitativní činnosti. V úterý 26. srpna proběhl na našem hřišti další z těchto turnajů, tentokrát ve spolupráci s nadačním fodem Modrý hroch na podporu dětské chirurgie FN Olomouc.

Nadační fond Modrý hroch podporuje již 13 let především dětskou traumatologii, stará o dětské pacienty přímo v nemocnici a rozšiřuje možnost společné hospitalizace rodičů s dětmi v nemocnicích. Část finančních prostředků věnuje fond do osvěty a prevence dětských úrazů mezi širokou veřejnost. Hlavním cílem je podpora konkrétních dětí po těžkých úrazech a pomoc při jejich návratu do běžného i sportovního života.


V rámci charitativního golfového turnaje v našem resortu bylo získáno prostřednictvím startovného, finančních darů a tomboly celkem 151 000 Kč! Finanční výtěžek z turnaje bude použitý na zakoupení nadstandardního instrumentaria pro nápravy vpáčeného hrudníku dětí miniinvazivním postupem (včetně jiných deformit přední stěny hrudní) pro I. chirurgickou kliniku Fakultní nemocnice Olomouc.


Poděkování za účast patří všem hráčům, kteří se turnaje zúčastnili a přispěli spolu s námi na dobrou věc. Speciální poděkování patří paní Věrce Trochtové, panu Josefu Zdráhalovi a panu Zdeňkovi Tomkovi za jejich velkorysé finanční dary.

Fotogalerii z turnaje naleznete zde

Další možnost přispět díky golfu v Olomouci na charitativní a dobročinné účely mají hráči již tuto středu 12.9., kdy se na našem hřišti koná turnaj pro olomoucké vozíčkáře a Mateřskou školu v Domašově nad Bystřicí. Bližší informace o turnaji naleznete zde.

 

S pozdravem

Tým Golf Resortu Olomouc

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911