Aktuality

Aerifikace mistrovského hřiště 16.-17.10.

(10.října 2023)

Vážení hráči,

Rádi bychom Vás touto cestou informovali o tradiční podzimní aerifikaci greenů mistrovského hřiště, která bude probíhat v příštím týdnu. Hloubková aerifikace dutými hroty a jejich následné zapískování je nezbytnou součástí údržby greenů před příchodem zimy a přispívá k udržení jejich kvality.  

 

Mistrovské hřiště bude uzavřeno v pondělí 16.10. a úterý 17.10. V případě příznivého počasí by mělo být možné od středy 18.10. opět hrát. V průběhu celého příštího týdne bude následně písek kontinuálně roztahovaný tak, aby jej greeny co nejrychleji absorbovaly a hra na nich byla co nejschůdnější i v závěrečných týdnech letošní sezóny.

Tréninky dětí budou v pondělí 16.10. a úterý 17.10. probíhat standardně, přístupné budou rovněž jak tréninkové plochy, tak veřejné hřiště. Zázemí resortu bude dostupné beze změny.

Pro hráče z jiných klubů budeme následně mít připravenou podzimní slevu ve výši 50% na fee na 18 jamek, která bude platná od středy 18.10. až do konce sezóny (nekombinujeme s jinými slevami či reciprocitami, nevztahuje se na turnaje), takže u nás můžete příjemně zakončit své golfové cesty.

Restaurace resortu bude stále fungovat na denní bázi, ovšem s průběžnými úpravami. Bar bude do 26.10. v provozu denně od 7:30 do 19:30 (ve dny dětských tréninků, tj. pondělí - čtvrtek), jinak vždy cca půl hodiny po západu slunce. Kuchyně bude fungovat rovněž na denní bázi do západu slunce s tím, že ve dny nižšího vytížení (tzn. v pracovní dny bez výrazněji obsazeného hřiště) bude k dispozici vždy polévka a cca 2 hlavní chody. Ve dny intenzivnějšího provozu (tzn. především o víkendech) bude nabídka širší.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte naši recepci na telefonním čísle 733 691 333

Děkujeme za pochopení

 

S pozdravem

Tým Golf Resortu Olomouc

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 733 691 333