Základní informace

Přijeďte pokořit jedinečné golfové hřiště v srdci Moravy.
A vezměte s sebou celou rodinu, u nás se opravdu nudit nebudete.
Nabídka jednoho z nejlepších hřišť v republice spojená se špičkovým zázemím pro hráče i doprovod, kvalitní restaurací, luxusním hotelem a to vše za přátelské ceny.

Osmnáctijamkové hřiště par 72 s velmi kvalitními gríny a celou řadou pískových i vodních překážek. Odpaliště jsou vždy koncipována pro 4 kategorie (bílá, žlutá, modrá, červená).

O perfektní kvalitu hracích ploch se stará zkušený tým greenkeeperů. Připravené hřiště je naší prioritou, proto využíváme také služeb externích odborníků na přípravu těch nejlepších PGA areálů v Evropě.

Přijďte si vychutnat některou z našich specialit nebo jen tak si sednout na perfektní italskou kávu a užívat si nezapomenutelnou atmosféru přírody a výhledů, které obklopují naši restauraci.

Můžete se usadit na terasu s výhledem na celou Hanou a metropoli Olomouc nebo relaxovat na terase s výhledem na golfové hřiště a krásný poloostrovní osmnáctý grín.

Pro naše hosty máme připravené prostorné a luxusní pokoje s krásnými výhledy na naše golfové hřiště. Kompromis je slovo, které k nám nepatří, takže se opravdu můžete těšit na maximální pohodlí a soukromí.

Přijeďte se k nám jednou ubytovat a slibujeme Vám, že se k nám budete rádi zase vracet.

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911