Základní informace

Přijeďte pokořit jedinečné golfové hřiště v srdci Moravy.
A vezměte s sebou celou rodinu, u nás se opravdu nudit nebudete.
Nabídka jednoho z nejlepších hřišť v republice spojená se špičkovým zázemím pro hráče i doprovod, kvalitní restaurací, luxusním hotelem a to vše za přátelské ceny.

Mistrovské hřiště

Mistrovské hřiště par 72 je tradičním dějištěm turnajů ČGF a oblíbenou destinací pro golfisty všech úrovní. První devítka vás postaví před výzvu kombinace stromů, vodních překážek a členitých greenů. Druhá devítka je více linksového typu, jamky gradují až k poloostrovímu greenu jamky č. 18. Celé hřiště disponuje neuvěřitelnými výhledy, velmi kvalitními gríny a celou řadou pískových i vodních překážek.

Odpaliště jsou vždy koncipována pro 4 kategorie (bílá, žlutá, modrá, červená). O kvalitu hracích ploch se stará zkušený tým greenkeeperů. Připravené hřiště je naší prioritou, proto využíváme také služeb externích odborníků na přípravu těch nejlepších PGA areálů v Evropě.

Tréninkové plochy

Tréninkové plochy jsou určeny jak úplným začátečníkům, tak stávajícím hráčům, kteří zde zdokonalují své dovednosti. Zde můžete využít cvičné louky s 50 místy o délce 280 m či stanovišť pro tzv. krátkou hru.

Pro využití tréninkových ploch Vám stačí mít zakoupený celodenní vstup, golfové hole jsou k dispozici k zapůjčení na recepci, stejně jako žetony pro výdej tréninkových míčů.

 

Začněte jako Zuzka z magazínu Ol4You!

Kolik mě to bude stát

Celodenní vstup na cvičné plochy Po - Ne
Dospělí 80 Kč
Děti (do 12 let) zdarma

Zapůjčení 1 hole: 40 Kč
Žeton na 40 tréninkových míčků: 70 Kč

Náš tip

V rámci první návštěvy golfového areálu je pro každou osobu optimální kombinací zapůjčení 2 holí (tzv. železa a putteru) a 2 žetonů na tréninkové míče. Tyto míče lze použít na všech stanovištích tréninkových ploch. Pokud se rozhodnete nejdříve odpalovat míče na cvičné louce, doporučejeme nechat si 1-2 tréninkové míče stranou. Ty můžete následně použít k tréninku tzv. puttingu (aktivita podobná minigolfu) a před odchodem je na cvičné louce odpálit.

Aktivní půlden na golfu = 300 Kč

 

Veřejné hřiště

Hra na veřejném hřišti je stejně jako na tréninkových plochách přístupná všem návštěvníkům bez nutnosti členství či složených golfových zkoušek, jedinou nutností je zaplacený vstup.

Na 9 jamkách veřejného hřiště (tzv. akademii) si můžete vyzkoušet nově získané dovednosti z tréninkových ploch v golfové praxi. Jamky jsou zde oproti mistrovskému hřišti kratší (zpravidla okolo 100 metrů), ovšem s překážkami, se kterými se hráči běžně setkávají i na nejvyšší úrovni. Rozmístění těchto překážek hráče motivuje ke strategickým rozhodnutím - v golfu totiž platí, že ne vždy je nejkratší cesta zároveň cestou nejlepší.

Charakter sportu tak hráče vede k neustálé chuti po zlepšování a vytváří příležitost pro soutěže s přáteli či rodinou.

Ke hře na veřejném hřišti je nutné mít vlastní míček (na rozdíl od žlutých tréninkových míčů jsou míče na hru bílé). Tyto míče lze rovněž zakoupit na recepci od 20 Kč.

Kolik mě to bude stát

Hráč, který zaplatí vstup na veřejné hřiště, obdrží zdarma bezplatný celodenní vstup na tréninkové plochy. Zároveň Vás vstup na veřejné hřiště opravňuje k neomezené hře celý den – pokud máte chuť, můžete zvládnout odehrát i 27 či 36 jamek.

 

 

  Po - Pá So, Ne, svátky
Dospělí vč. seniorů 300 Kč 300 Kč
Děti a studenti (do 26 let) 200 Kč 200 Kč
Děti (do 12 let) zdarma zdarma
Měsíční vstup na veřejné hřiště a trénink. plochy po - ne + svátky 1.290,- Kč

Náš tip

Vyzkoušet své dovednosti na veřejném hřišti je optimální při druhé či třetí návštěvě resortu, i na hru zde Vám postačí 2 hole. Využijte možnosti bezplatného vstupu na cvičné plochy a s 1-2 žetony na tréninkové míče si před hrou osvěžte svůj golfový švih a natrénujte cit na stanovištích pro krátkou hru. Terén hřiště je místy členitý – vezměte si s sebou 2-3 vlastní míčky a vodu. Nebo se pro chlazený nápoj zastavte v naší restauraci.

Poznejte restauraci

V restauraci Bon Vivant nabízíme každý den polední menu, stejně jako možnosti nabídky á la carte. Zároveň zde pro hráče máme připravené občerstvení ve formě chlazených nápojů a jídla na hru. Restaurace má pravidelné zkušenosti s pořádáním svateb, golfových turnajů velkého rozsahu či konferencí. Rovněž je však jejím posláním poskytnout kvalitní služby individuálním zákazníkům ať již ve formě hlavních jídel, italské kávy či lahodných dezertů, připravovaných přímo u nás.

Poznejte eventy

Pořádání společenských akcí se stalo nedílnou součástí fungování Golf Resortu Olomouc. Od svateb, firemních team buildingových aktivit až po semináře, prostory našeho resortu promění váš den v jedinečný zážitek. Nechte sebe i své své okolí okouzlit krásami přírody a dechberoucími výhledy!

Poznejte hotel

Náš čtyřhvězdičkový hotel s výhledem na golfové hřiště a okolí vám poskytne optimální způsob odpočinku. Ať už je důvod vaší návštěvy pracovního či rekreačního charakteru, v našich nadstandardních pokojích obklopeni panenskou přírodou snadno zapomenete na shon všedního dne.

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 733 691 333