Reference

Na této stránce si dovolujeme uvést vyjádření našich klientů: 

Aura Golf Club – turnaj na MH

"Byl jsem mile překvapen architektonickým skvostem budovy Golfového klubu Olomouc. Útulné a příjemné prostředí hotelu a restaurace podtrhla profesionalita a ochota místního personálu, včetně výborné kuchyně. Stav hřiště i přes úmorné vedro, které panovalo, byl vynikající a samotné hřiště poskytuje výbornou možnost přistoupit ke hře konzervativně, anebo si trochu zariskovat. Z těchto důvodů se budu vždy rád vracet."

Ing. Josef Tramba – předseda Aura Golf Clubu

Utěšení – svatební den

„Chtěli bychom poděkovat Golf Resortu Olomouc a celému jeho týmu za to, že nám zajistili nádhernou svatbu, o které se nám ani nesnilo. Vše pomohli naplánovat, přichystat, vyzdobit a zorganizovat. Svatebčané byli nadšeni jak z venkovních, tak i z vnitřních prostor resortu, pochvalovali si také vynikající catering. Jsme rádi, že jsme si pro naši svatbu zvolili tento prostor. Díky Vám na svatební den nikdy nezapomeneme.“

Žaneta & Honza

Horákovi – svatební den

Chtěli bychom Vám poděkovat za naprosto perfektní zorganizování naší svatby. Nemělo to chybu, všechno jste měla promyšlené a doladěné do detailu. Všichni hosté byli maximálně spokojení s hotelem, s výzdobou a všichni si strašně chválili jídlo. Děkujeme tedy jak Vám, tak i všemu personálu, který se na našem dni podílel a byl s námi dlouho do noci :) Děkujeme také za poukaz na další pobyt u Vás.

Andrea & Honza

Doubleagency - firemní akce

„Děkujeme Vám za služby, které poskytujete. Jedná se totiž o výjimečnou kombinaci vysoce kvalitních služeb, přátelských cen a profesionálního vstřícného přístupu. Díky této zkušenosti Vás mohu s klidným svědomím doporučit i těm nejnáročnějším klientům.“

Michal Hrubý - jednatel společnosti Doubleagency 

HANAGRAIN J.T.J., s.r.o. – seminář a golfová akademie

„Byli jsme u Vás již potřetí a rozhodně budeme v této tradici pokračovat. My i naši zákazníci jsme maximálně spokojení se zázemím, službami, milým personálem i cateringem. Však jsme si taky rezervovali termín další akce.“

Ing. Jiří Kodytek – výkonný ředitel

SWS Golf Tour – turnaj na mistrovském hřišti

„Vrátili jsme se opět po roce, protože hřiště střídáme a byli jsme opět maximálně spokojení. Hřiště, obsluha, recepce – všechno na perfektní úrovni. O výborném cateringu nemluvě. Určitě se sem v budoucnu opět vrátíme.“

Jan Kábrt – promotér túry

Volvo World Golf Challenge – turnaj na mistrovském hřišti

„Hřiště bylo ve skvělé kondici, obsluha milá a přátelská, z cateringu jsem ochutnal jen něco málo a byl jsem z toho nadšený (a moc chutnalo i ostatním), ubytování perfektní. Nemám co vytknout. Doufám, že se uvidíme i příští rok, ještě jednou díky! “

Boris Doucha – promotér túry

 Kameníčkovi - svatební den

„Rádi bychom Vám poděkovali za příjemné jednání a skvělou spolupráci. Svatba i přes menší komplikace kvůli počasí dopadla naprosto skvěle. Všichni hosté byli unešeni z krásného golfového prostředí a vynikajícího jídla a servisu. Opravdu věříme, že to pro nás všechny byl nezapomenutelný zážitek. Svatbu bychom určitě doporučili jenom u vás, protože lepší prostředí pro svatbu si neumíme představit. Ještě jednou moc děkujeme za skvělou spolupráci.“

HANAGRAIN J.T.J., s.r.o. – seminář a golfová akademie

Akce byla příjemná – byly jsme tu již potřetí a rozhodně budeme pokračovat. Soukromí pro seminář v oddělené místnosti, oběd a služby na úrovni, hezké prostředí a přátelský přístup trenérů a personálu.

Ing. Jiří Kodytek – výkonný ředitel

Motorsport golf Tour – turnaj na mistrovském hřišti

Turnaj dopadl z mé strany na jedničku. Hřiště bylo v pořádku. Catering, co se týče kvality a množství jídla, jak snídaně, tak na hřišti a raut, naprosto úžasný. Recepce rovněž perfektní - usměvavá a vždy nápomocná. Velmi pěkné a hodně luxusní je ubytování. Zkrátka za rok jsme zpět!

Petr Kačírek – promotér túry

 

MHM computer a.s., Praha - firemní akce_seminář

"Děkujeme za ochotu, vstřícnost, příjemný personál, příjemné prostředí...velice rádi se k vám vracíme."

Andrea Minaříková, Marketing Manager

ELBA Čechy, a.s. - turnaj na MH

"Byli jsme spokojení s lidmi (hlavně recepční máte velice hezkou), se službami restaurace i s kvalitou hřiště."

Ing. Tomáš Klubíčko - předseda představenstva 

ELEKTROCENTRUM TRADING spol. s r.o. – turnaj na MH a golfová akademie

"Začátkem měsíce srpna jsme využili možnosti uspořádat firemní akci v Golf Resortu Olomouc. Jak turnaj pro golfisty, tak i program pro partnery, kteří s golfem dosud neměli co do činění (účastníci golfové akademie), byl ze strany golfového resortu organizován k naší plné spokojenosti. Vstřícný a přátelský přístup personálu a trenérů, nádherné počasí a příjemná atmosféra podtržená kvalitními cateringovými službami určitě přispěla k tomu, že celé toto setkání podpořilo nejen obchodní, ale i přátelské vztahy s našimi partnery. Z pozitivních reakcí účastníků této akce je zřejmé, že se mnozí z nich budou na toto velmi pěkné hřiště rádi vracet."

Ing. Petr Tyl – ředitel

Generali Pojišťovna, a.s. – reklama

"S naší dosavadní spoluprací jsem spokojen. Vše, co jsme si dohodli, bylo splněno. Již jsem i využil vašich služeb golfového klubu a také jsem byl velice spokojen."

Ing. Petr Ličman – oblastní ředitel

Maincor, s.r.o. – turnaj na MH

"Se službami, ubytováním a hřištěm jsme byli nadmíru spokojeni. Turnaj v Golf Resortu Olomouc byl součástí celé naši tour na 7 hřištích a při přímém srovnání máte nejlepší club house, umožňující ubytování a hřiště bych návrhem a údržbou řadil určitě do top 3 společně s hřišti GC Beřovice a GC Monachus – Mnich. Rádi se k vám zase někdy podíváme."

Ing. Jaroslav Novák – technický manažer

MHM computer a.s. – seminář

"S vaší společností jsme byli velice spokojeni. Co se týká služeb a spolupráce, tak není co vytknout a určitě budeme vaši společnost kontaktovat i do budoucna."

Laura Horváthová – sales assistant

Plzeňský Prazdroj a.s.  - turnaj na MH

"Velmi příjemné prostředí a dobrá komunikace s resortem i kompletní zajištění turnaje na klíč, to velmi oceňuji."

Jakub Drudík -ON-trade Category Specialist

Telefónica Czech Republic, a.s. - turnaj na MH

"S uspořádáním turnaje na vašem hřišti jsme byli velmi spokojeni. Personál recepce i obsluha restaurace nám vyšli ve všem vstříc, hřiště bylo perfektně připraveno a všichni hráči si hru pochvalovali."

Radka Richterová - Brand, Sponsorship & Events

TOS Olomouc – reklama 

"Se spoluprací jsme spokojeni, proto jsme se rozhodli pokračovat i v roce 2014."

Ing. Jiří Sláma – generální ředitel 

SWS Golf Tour 2013 – turnaj na mistrovském hřišti

"Spokojenost byla určitě nad průměrem zkušeností z ostatních resortů. Děkujeme moc za péči, kterou jste nám věnovali. Ubytování, veškerý catering, kvalita hřiště – to vše bylo OK. Přeji krátkou zimu a úspěšnou sezonu 2014."

Ing. Jan Kábrt – promotér túry

Mezi naše spokojené klienty a partnery patří i tyto společnosti:

Allianz pojišťovna, a.s.
Česká spořitelna, a.s.
ČSOB Pojišťovna
ČSOB, a.s.
Drinex CZ, s.r.o.
Elektrocentrum Trading spol. s r.o.
ESSILOR – OPTIKA, spol. s r.o.
GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.
Golf.cz, s.r.o.

Grain Agro Group, s.r.o.

Horimex cars s.r.o.
INZERTNÍ AGENTURA PROFIT, s.r.o.
IS Berghof, s.r.o.
Komerční banka, a.s.
Kooperativa pojišťovna, a.s.
KOVOLASER s.r.o.
Litovelská cukrovarna, a.s.
MELECKY a.s.

MERIT GROUP a.s.
Micos, spol. s r.o.
Neomed s.r.o.
O2 Telefónica Czech Republic, a.s.
OLTIS Group a.s.
PEARL - DESIGN s.r.o.
Plzeňský Prazdroj, a.s.
Pojišťovna České spořitelny, a.s.
PRO KENNEX SPORT s.r.o.
PSP Engineering a.s.
RD Rýmařov, s.r.o.
Regionální centrum Olomouc, s.r.o.
RIMEX INTERIER s.r.o.
SPOLU Olomouc
Sport media, spol. s r.o.
Stavební firma Tomek, a.s.
Stratex communication s.r.o.
WINTERNET s.r.o.
Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 733 691 333
christian dior hairpin wholesaler emphasizes massive essentials.most professional high quality titanium vaping wire.