Firemní akce v resortu

Akce v resortu

Naše portfolio hovoří za sebe. Ať už hledáte to správné místo pro svou firemní konferenci, teambuilding nebo večírek, v Golf Resortu Olomouc na své obchodní partnery i zaměstnance uděláte dojem. Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním akcí různých typů a vzhledem ke špičkové kvalitě zázemí a služeb, jedinečnosti prostředí i skvělé dostupnosti jsme se stali vyhledávanou lokalitou pro širokou firemní klientelu. Přesvědčte se sami...

Konferencím a poradám poskytuje resort kompletní zázemí pro profesionální a ničím nerušenou akci v srdci Moravy. Parkování přímo před recepcí, špičkové služby a dechberoucí výhledy jako na dlani. Co víc si přát?

Přemýšlíte o organizaci firemního teambuildingu? Pro utužení vztahů pořádáme teambuildingové aktivity, při kterých zažijete zábavu v krásném a přátelském prostředí na čerstvém vzduchu a obklopeni zelení. Zkuste s kolegy něco nového!

Na konci roku jsou vnitřní prostory resortu fantastickým zázemím pro pořádání firemních večírků a oslav. Navíc se snadnou a rychlou dostupností do Olomouce a s možností využití kyvadlové dopravy přímo našimi vozy před i po skončení akce pro ty, kteří náhodou nepřespávají na našem hotelu.

Kapitolou samou pro sebe jsou svatby. Hledáte-li netradiční, ale léty osvědčenou a oblíbenou lokalitu, ve které vkročit do manželství, pak nám dejte vědět. Rádi Vám pomůžeme s organizací obřadu i dalšího programu.

Náš tým je profesionální a kreativní a vždy se postaráme o to, aby Vaše akce byly originální a nezapomenutelné!

Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 314 532 nebo e-mailem jkj@golfolomouc.cz.

 

Mezi významné klienty resortu patří

Pivovar Litovel

CarTec Olomouc

ČSOB

Česká spořitelna

J&T banka

Kooperativa

Elektrocentrum Olomouc

Oltis Group

Swiss Grana Group

Tomek - stavební firma

 

Fotogalerie resortu

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 733 691 333