Svatby

Hledáte netradiční místo pro vaši svatbu blízko Olomouce?

Na tomto místě jsme vám mohli tvrdit jak úžasné, skvělé nebo dokonce super je mít svatbu v Golf Resortu Olomouc. Nemáme však rádi prázdné fráze, a proto jsme se radši zeptali novomanželů, kteří se rozhodli vykročit do společného života na golfovém hřišti nedaleko Olomouce.

"Byl to nádherný den a nikdy vám to nezapomeneme. Gastro bylo úžasné a celý den tak neměl jedinou chybičku. Těšíme se na další akce u vás," řekla Michaela Bálková.

Nejsme klasické místo pro svatby v Olomouci, kde se jede podle zažitého seznamu. Využil toho například "motorkářský" pár, který u nás stylově vjel do společného života. Spojení svatebních šatů a naleštěných motorek mělo své kouzlo.

Podle vašich přání připravíme svatbu takzvaně ve velkém, nebo naopak skromnější svatební oslavu s venkovním obřadem. Slouží k tomu luxusní prostory ve stylové restauraci s kavárnou, kde se pohodlně usadí až 80 svatebčanů a/nebo samostatný salonek, který je schopen pojmout dalších až 50 hostů.

Pro spokojenost hostů děláme maximum. Neumíme jen poručit větru a dešti, proto máme vždy připravenou také mokrou variantu obřadu. Naopak umíme pomoci svědkům ženicha a nevěsty s organizací doprovodného programu a zábavy. Ocenili to i manželé Kameníčkovi. "Svatba i přes menší komplikace kvůli počasí dopadla naprosto skvěle. Všichni hosté byli uneseni z krásného golfového prostředí a vynikajícího jídla a servisu."

Novomanželé i svatebčané mohou využít ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Obřad, hostina i večerní party jsou na jednom místě a odpadají tedy přesuny.

Chcete-li další informace? Pište na mail adela.junasova@golfolomouc.cz.

Jak může vypadat svatba u nás?

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911