Svatby

Hledáte netradiční místo pro vaši svatbu blízko Olomouce?

Vybrat to správné místo, ať už plánujete svatbu velkou nebo menší, není jednoduché. Mělo by to být místo, které Vás chytne za srdce. Místo, které nadchne každého Vašeho hosta dechberoucími výhledy. Místo, které spojuje špičkový catering, úžasné prostory i ubytování. A především místo, které má zkušenost s více než 250 svatbami a je podloženo špičkovými referencemi od nevěst, ženichů i spokojených svatebčanů.

Právě takovým místem je Golf Resort Olomouc. Naše zkušené koordinátorky s každou svatbou spolupracují tak, aby se nevěsta cítila jako v bavlnce a ženich tím pádem mohl hodit starosti za hlavu :) Nabízíme různé balíčky služeb – samotný obřad, hostinu, nebo vše v jednom, to už záleží pouze na Vás. Nezaskočí nás ani deštivé počasí, vždy máme připravenou variantu, při které Vám nezmokne účes ani host, navíc náš resort disponuje velkým vnitřním prostorem.

Osobní prohlídka prostor je vždy nejlepším způsobem, jak si udělat vzájemnou představu o Vašem jedinečném dni. Během setkání s Vámi projdeme veškeré prostory, popíšeme Vám možnosti průběhu svatby a odpovíme Vám na veškeré dotazy. Po schůzce také budete vědět kolik svatba u nás stojí a jaké jsou možnosti (a že jich není málo).

Prostory

Ať už chystáte svatbu v rodinném kruhu nebo máte v plánu naplnit maximální kapacitu, vždy pro Vás máme řešení včetně možnosti využití čtyřhvězdičkového hotelu přímo v místě konání svatby.

 • Prostory restaurace – s přilehlou krytou terasou
 • Seminární místnost – s jižní terasou a výhledem na Olomouc
 • Prostory baru a kavárny
 • Venkovní prostorné terasy
 • VIP salon ve staroanglickém stylu např. pro večerní „pánský klub“
 • Čtyřhvězdičkový hotel
 • Venkovní i vnitřní varianty svatebního obřadu

Ubytování

Ubytování až pro dvacet devět osob ve čtyřhvězdičkovém hotelu se nachází přímo v místě svatby, a tak nemusíte pro hosty zajišťovat odvoz. Ráno na Vás bude čekat bohatá snídaně formou švédských stolů, která zajisté po protančené noci potěší.

Obřad

Pokud se rozhodnete pro svatební obřad u nás, který probíhá v krásném prostředí, kde budete obklopeni přírodou, nezaskočí Vás ani nepřízeň počasí. Vždy máme připravenou i tzv. „mokrou“ variantu obřadu, a to pod prostornou zastřešenou terasou.

Catering

Catering dle Vašich představ bude v režii našich špičkových kuchařů, kteří jsou vždy ochotni poradit se svatebním menu i hostinou. Pomohou Vám s výběrem a množstvím podle počtu hostů.

 • Občerstvení před obřadem
 • Slavnostní přípitek
 • Oběd
 • Odpolední raut
 • Večerní raut
 • Profesionální obsluha po celou dobu konání svatby

Koordinace a spolupráce

Naše zkušené koordinátorky spolupracují s každou svatbou tak, aby se nevěsta cítila jako v bavlnce a ženich tak mohl hodit veškeré starosti za hlavu. Pomohou Vám také s výběrem dekorací z našeho vlastního svatebního skladu, s přípravou a zdobením prostoru hostiny a obřadu. 

Doporučí Vám ověřené kvalitní služby:

 • Fotografa
 • Floristy
 • Moderátora
 • Kapelu/DJ
 • Kadeřnici
 • Make – up artistku apod.

Zkrátka se postarají o to, aby Vaše svatba byla taková, jakou jste si ji vysnili.

Výzdoba a doplňkové služby

Na Vaše přání Vám nachystáme dětský koutek, odpočinkovou zónu. Jsme zkušený tým, nebojte se přijít s různými nápady, zkrátka záleží na Vás, jakou svatbu si budete přát.

Odpovědi na nejčastější dotazy

 1. Kolik lidí se k Vám vejde?
  Během svatební hostiny se ke stolům vejde 120 lidí.

 2. Co když bude pršet?
  K dispozici je Vám prostorná zastřešená terasa, kde se i během obřadu vejde 80 hostů.

 3. Jak je to s úklidem na druhý den?
  Personál se postará o úklid ještě v noci, tak abyste měli svatbu naprosto bez starostí.

 4. Výzdoba je v ceně?
  Ano, máme vlastní svatební sklad zde si od nás můžete cokoliv půjčit, a to bez dalších poplatků. Ve skladu najdete různé vázičky, svícny, svíčky, látky, vybavení na „sladký bar“ apod. V ceně máte také kvalitní ubrousky dle Vašeho přání.

 5. Je u Vás dostatek parkovacích míst?
  Ano, parkovacích míst je opravdu dostatek a to přes 90 míst.

 6. Lze u vás uspořádat pouze hostinu bez obřadu?
  Ano, variant, jak u nás realizovat svatební den je opravdu spousta.

Domluvte si schůzku přímo v Golf Resortu Olomouc. 

Kontakt: Barbora Zedníková - Galiová (koordinace), tel. 731 692 819

Instagram: svatbanagolfu

Facebook: Svatbanagolfu

Zimní Svatba na golfu - vše na jednom místě

Pokud patříte mezi milovníky zimní atmosféry, světýlek, punče a horké čokolády, pak Vám jistě uděláme radost tím, že právě takovou zimní svatbu můžete mít nově i u nás v GOLF RESORTU Olomouc.

S rostoucím trendem, udržitelných svateb, venkovních obřadů a minimalistickou výzdobou roste také trend svateb uspořádaných v zimních měsících. Tyto svatby, ač to na první pohled nevypadá mají mnoho výhod, o kterých si teď můžete přečíst.

Místo konaní svatby – v podstatě zásadní rozhodnutí, které udává Vaší svatbě směr. Od místa svatby se odvíjí výzdoba, počet hostů, prostor obřadu a také to, co budete mít při svatební hostině na talíři. V zimních měsících je velká pravděpodobnost sehnat volný termín ve Vašem vysněném prostoru a pravděpodobně ulovíte i mimosezónní slevu. U nás rozhodně a malá určitě není.

Co se týče květinové výzdoby, fotografů, cukrářů, make-up artistů, kadeřnic (jen pozor na plesovou sezónu), kapel, a především svatebních šatů, dá se také předpokládat, že seženete ty, po kterých opravdu toužíte.

Představte si zimní obřad venku, pokud Vám bude počasí přát, čeká Vás nádherná zimní pohádková kulisa v podobě zasněžených stromů a poletujících vloček. Už se k Vám dostal trend večerních obřadů, které probíhají za tmy? V Zimě nemusíte čekat až do večera a tuto čarokrásnou záležitost si můžete dopřát už v odpoledních hodinách. Jestli máte obavy, že nebude dost sněhu nebo naopak sněhová vánice, můžete je zahodit za hlavu, samotný obřad netrvá dlouho a veškeré dění se soustřeďuje spíše na vnitřní prostory. U nás v GOLF RESORTU Olomouc si můžete užít také prostory ve staroanglickém stylu s krásným stylovým krbem, který celou atmosféru ještě podtrhne.

A rozlučka se svobodou? No přece na horách.

Jak může vypadat svatba u nás?

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 733 691 333

rolex datejust mens 36mm 116203bksj watch stainless steel emphasizes massive essentials.unforgettable cherished who makes the best annavape coke tin disposable vape 8000 puffs _ lemon is most likely the functions.