hotel

 

Také milujete ten pocit, když se po dni stráveném na čerstvém vzduchu či po vyčerpávající hře na hřišti vrátíte do útulného, čistého a vždy perfektně připraveného hotelového pokoje?
Vítejte v našem čtyřhvězdičkovém ráji.

Ubytovat se u nás můžete v jednom z deseti stylových pokojů typu junior suite či standard. Ty svými elegantními interiérovými detaily přispějí k Vašemu maximálnímu komfortu a odpočinku.

Mezi golfisty i ostatními návštěvníky si náš hotel vybudoval skvělou reputaci, mj. také díky lákavému skloubení poměru cena/komfort. Ranní výhledy z hotelového pokoje našeho resortu na sluncem zalité a čerstvě posekané golfové hřiště navíc prosluly mezi nejedním návštěvníkem jako jedinečný zdroj pozitivní energie.

 

Samotné pokoje disponují kompletním čtyřhvězdičkovým vybavením, které mimo jiné zahrnuje wi-fi, televizi, luxusní hotelovou kosmetiku a trezor.

Check-in je od 14.00 hod., check-out do 10.00 hod.

V ceně každého ubytování je bohatá bufetová snídaně, vstup na driving range a cvičné plochy.

Vysokorychlostní a stálé připojení k internetu
Voňavou a vždy čerstvou snídani
Parkování v ceně
Ubytování pro domácího mazlíčka
 

Vážení hosté,

hotel je z důvodu mimosezónního období do 28.2.2019 uzavřen pro individuální poptávky.

V případě zájmu o ubytování větší skupiny hostů v souvislosti se soukromou akcí, konferencí, apod., se prosíme obraťte na recepce@golfolomouc.cz, kde se Vaší poptávce pokusíme vyjít vstříc.

Těšíme se na Vás v novém roce.

Typy pokojů:

junior suite

Manželská postel (king size bed)

Prostornější pokoj s individuálně nastavitelnou klimatizací, LCD televizorem, telefonem, pracovním stolem, sejfem, minibarem, luxusní koupelnou s vanou, nebo sprchovým koutem, fénem, županem a pantoflemi. Součástí jednoho z pokojů Junior Suite je i balkón.

V ceně je navíc vstup na veřejné hřiště a zapůjčení holí.

standard

Manželská postel (king size bed, double bed) nebo 2 samostatné postele (twin size bed)

Pokoj je vybavený individuálně nastavitelnou klimatizací, LCD televizorem, telefonem, pracovním stolem, sejfem a minibarem, wifi připojením, koupelnou se sprchovým koutem a fénem. Součástí některých pokojů je i balkón.

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911