hotel

 
 

Také milujete ten pocit, když se po dni stráveném na čerstvém vzduchu či po vyčerpávající hře na hřišti vrátíte do útulného, čistého a vždy perfektně připraveného hotelového pokoje?
Vítejte v našem čtyřhvězdičkovém ráji.

Ubytovat se u nás můžete v jednom z deseti stylových pokojů typu junior suite či superior. Ty svými elegantními interiérovými detaily přispějí k Vašemu maximálnímu komfortu a odpočinku.

Mezi golfisty i ostatními návštěvníky si náš hotel vybudoval skvělou reputaci. Ranní výhledy z hotelového pokoje našeho resortu na sluncem zalité a čerstvě posekané golfové hřiště navíc prosluly mezi nejedním návštěvníkem jako jedinečný zdroj pozitivní energie.

Samotné pokoje disponují kompletním čtyřhvězdičkovým vybavením, které mimo jiné zahrnuje wi-fi, televizi, luxusní hotelovou kosmetiku a trezor.

Manželské postele dosahují rozměrů 210 x 200 cm, jednolůžka 210 x 100 cm.  

Check-in je od 14.00 hod., check-out do 10.00 hod.

V ceně každého ubytování je bohatá bufetová snídaně, vstup na driving range a cvičné plochy.

Pokoj Výměra celého pokoje (m2)
201 36
202 29
203 28
205 38
206 27
207 41
208 24
209 34
210 39
211 33
Vysokorychlostní a stálé připojení k internetu
Voňavou a vždy čerstvou snídani
Parkování v ceně
Ubytování pro domácího mazlíčka
Typy pokojů:

junior suite

Manželská postel (king size bed)

Prostornější pokoj s individuálně nastavitelnou klimatizací, LCD televizorem, telefonem, pracovním stolem, sejfem, minibarem, luxusní koupelnou s vanou, nebo sprchovým koutem, fénem, županem a pantoflemi. Součástí jednoho z pokojů Junior Suite je i balkón.

V ceně je navíc vstup na veřejné hřiště a zapůjčení holí.

U vybraných pokojů je možné využít přistýlky v ceně 800 Kč, dětskou postýlku Vám zapůjčíme zdarma. Prosíme informujte se ohledně možnosti využití na recepci.

superior

Manželská postel (king size bed, double bed) nebo 2 samostatné postele (twin size bed)

Pokoj je vybavený individuálně nastavitelnou klimatizací, LCD televizorem, telefonem, pracovním stolem, sejfem a minibarem, wifi připojením, koupelnou se sprchovým koutem a fénem. Součástí některých pokojů je i balkón.

U vybraných pokojů je možné využít přistýlky v ceně 800 Kč, dětskou postýlku Vám zapůjčíme zdarma. Prosíme informujte se ohledně možnosti využití na recepci.

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 733 691 333