Aktuality

DOBROGOLF s účastí Klárky Davidson Spilkové ve čtvrtek 29.6.

(16.května 2023)

Vážení hráči

ve čtvrtek 29.6.2022 nás v Golf Resortu Olomouc čeká jeden z již tradičních golfových svátků - DOBROGOLF s Klárkou Davidson Spilkovou. Jak nejspíš víte, Klárka se zvládla v zimě úspěšně vdát za svého dlouholetého partnera a mj. také golfistu, Seana Davidsona. Klárka momentálně absolvuje náročné turnajové kolečko, které zahrnuje turnaje v USA, Evropě i zbytku světa. I přesto se jí však podařilo ve svém kalendáři nalézt okénko, ve kterém dorazí do České republiky a co více, přímo k nám do Olomouce na DOBROGOLF! Klárka se bude pohybovat mezi flighty na hřišti, speciální pozornost bude opět věnovat soutěžím na tříparech.

Akce tradičně proběhne ve spolupráci s Dobrým místem pro život a výtěžek z turnaje v letošním roce poputuje na podporu projektu "Otevřeme zahradu hospicu na Svatém Kopečku".

Pro hráče je charitativní startovné nastaveno na 2 000 Kč a je pro ně kromě příjemné atmosféry a dobrého skutku také zajištěno celodenní občerstvení. Pro začínající golfisty je nachystána golfová akademie s trenérem od 11:00 a jejich příspěvek dobré věci je nastaven na dobrovolné výši. Budou proto vítáni i Vaši přátelé či rodinní příslušníci z řad negolfistů, kteří by rádi akci podpořili.   

Na samotný charitativní turnaj je již možné se přihlásit zde.

Můžete s sebou vzít i vaše přátele negolfisty, pro které budeme mít od 11:00 připravenou golfovou kliniku s trenérem a puttovací soutěž (příspěvek je dobrovolný). Negolfisty se zájmem o účast stačí nahlásit na naší recepci telefonicky na tel. 733 691 333, mailem na recepce@golfolomouc.cz  či osobně.

Pokud se nemůžete zúčastnit osobně, ale chcete přesto přispět na dobrou věc, můžete tak učinit převodem na, pro tuto akci, zřízené konto organizace Dobré místo pro život na odkazu zde (v kolonce „Účel - příspěvek je určen na“ vyberte prosím „Dobrogolf s Davidem a Petrou Rozehnalovými“, variabilní symbol „29062023“).

Budeme se těšit na vaši účast

S pozdravem

Tým GRO

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 733 691 333