Aktuality

DOBROGOLF s účastí Klárky Spilkové v pátek 6.5.

(02.května 2022)

Vážení hráči

v pátek 6.5.2022 se v Golf Resortu Olomouc uskuteční jubilejní desátý ročník charitativního turnaje DOBROGOLF. Klárka je momentálně v USA, kde zápolí na profesionální sérii EPSON TOUR. I přesto se jí však podařilo ve svém kalendáři nalézt okénko, ve kterém dorazí do České republiky a co více, přímo k nám do Olomouce na DOBROGOLF! Klárka se bude pohybovat mezi flighty na hřišti.

Akce tradičně proběhne ve spolupráci s Dobrým místem pro život a výtěžek z turnaje v letošním roce opět poputuje na podporu konkrétních hendikepovaných osob.

Pro hráče je charitativní startovné jako každý rok nastaveno na 1 500 Kč a je pro ně kromě příjemné atmosféry a dobrého skutku také zajištěno celodenní občerstvení. Pro začínající golfisty je nachystána golfová akademie s trenérem od 11:00 a jejich příspěvek dobré věci je nastaven na dobrovolné výši. Budou proto vítáni i Vaši přátelé či rodinní příslušníci z řad negolfistů, kteří by rádi akci podpořili.   

Na samotný charitativní turnaj je již možné se přihlásit na serveru ČGF zde.

Můžete s sebou vzít i vaše přátele negolfisty, pro které budeme mít od 11:00 připravenou golfovou kliniku s trenérem a puttovací soutěž (příspěvek je dobrovolný). Negolfisty se zájmem o účast stačí nahlásit na naší recepci telefonicky na tel. 733 691 333, mailem na recepce@golfolomouc.cz  či osobně.

Pokud se nemůžete zúčastnit osobně, ale chcete přesto přispět Stellince, můžete tak učinit převodem na, pro tuto akci, zřízené konto organizace Dobré místo pro život na odkazu zde (v kolonce „Účel - příspěvek je určen na“ vyberte prosím „Dobrogolf“, variabilní symbol „06052022“).

Budeme se těšit na vaši účast

S pozdravem

Tým GRO

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911