Aktuality

GRO OPEN 2019 se blíží do finále!

(03.září 2019)

Vážení hráči,

celoroční série turnajů GRO OPEN 2019 se chýlí ke zdárnému konci. V základní části je po nedělním turnaji odehraných 7 z 8 turnajů a průběžné pořadí slibuje napínavou podívanou až do konce. Kritérium alespoň 3 odehraných turnajů momentálně splňuje celých 63 hráčů a hráček.

Čelo po 7 turnajích okupují Karel Jílek a ve skvělé formě hrající Dominik Vavrous. Tito 2 hráči si vytvořili zajímavý náskok před zbytkem pole. Tento náskok však v konečném hodnocení může být snadno smazán. Hráče totiž čeká ještě závěrečný víkend celé série, v němž mohou jak zlepšit svůj průměr v posledním kole základní části (sobota 5. října), tak zahrát nadprůměrný výsledek ve finále (neděle 6. října) a vyhoupnout se tak do čela.

Pro připomenutí, jakým způsobem bude finále fungovat - hráči budou seřazeni dle průběžných bodů (nejlepší nakonec) a jejich stableford zisk z finále bude přičten k jejich průměru ze základní části. To ve své podstatě pro hráče znamená, že každý stableford bod může rozhodnout o vítězi, stejně jako tomu bylo v roce loňském.

V letošním roce budou pro hráče na dalších pozicích konečného pořadí série připraveny fantastické ceny, jako např. hodinky od společnosti Helvetia, hodnotné poukazy na další sportovní aktivity na zimní měsíce, atd.

 

Průběžné pořadí celé série naleznete zde.

Na závěrečný turnaj základní části se ode dneška můžete přihlásit zde

Na finále je možné se od zítřka 4.9. rovněž přihlašovat - konkrétně zde. Účast na finále bude tentokrát omezena pouze na hráče, kteří mají splněno kvalifikační kritérium.

 

Těšíme se na dramatické a dobrou náladou naplněné vyvrcholení celoroční série a přejeme všem hráčům mnoho štěstí

 

Za tým Golf Resortu Olomouc

Jan Kalabis jr.

 

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911