Aktuality

Informace o ukončení sezóny na letní greeny

(22.listopadu 2021)

Vážení přátelé golfu,

v návaznosti na očekávaný pokles teplot dochází od zítřka, tj. úterý 23. 11. 2021, k ukončení golfové sezóny na letní greeny.

Přístupnou ponecháme opět první devítku mistrovského hřiště, kde bude hra probíhat na zimní greeny.

Velice Vás prosíme o respektování zákazu vstupu na letní greeny, které jsou při nízkých teplotách náchylné na poničení. Registrace tee times není nutná, systém rezervací bude uzavřen.

Veřejné hřiště, tréninkové plochy a druhá devítka mistrovského hřiště budou uzavřeny. Restaurace bude v provozu jen v případě organizovaných akcí.

V budově Golf Resortu Olomouc se v pracovní dny budou nadále pohybovat zaměstnanci resortu, v případě potřeby se obraťte na sekretářku klubu, paní Lenku Klapkovou, na čísle +420 602 512 822.

Návštěvníky z řad veřejnosti prosíme, aby dbali zvýšené opatrnosti při pohybu v areálu. Procházky po hřišti nezakazujeme, nicméně v případě pěkného bezesněžného počasí je nutné mít na paměti, že jsme v prvé řadě sportovištěm pro golfisty. Rovněž žádáme o respektování zákazu pohybu v areálu na jakýchkoli motorových vozidlech (vyjma parkoviště), sáňkách apod., stejně jako to platí pro jakékoli další chování neslučitelné s povahou našeho areálu. Běžkaři mají v případě solidní sněhové nadílky tradičně možnost na vyznačených stopách sportovat.

Rádi bychom Vám poděkovali za celoroční přízeň a dotváření optimistické atmosféry. Budeme se těšit na brzké shledání v nové sezóně 2022. V dalších dnech rovněž navážeme poskytnutím několika podrobností k příští sezóně.

Přejeme Vám vše dobré a mnoho zdraví.

S pozdravem

Tým Golf Resortu Olomouc

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911