Aktuality

Nedělní skupinové lekce pro začátečníky pokračují

(12.června 2024)

AKTUALIZOVÁNO 12.6.2024

Vážení přátelé golfu,

náš program nedělních skupinových lekcí pro začátečníky pokračuje dále a stále se těší velké oblibě. Někteří účastníci chodí pravidelně, jiní nárazově, jiní zase teprve ochutnávají. Většinu nedělí se nám zaplní obě naše lekce v 15:00 a 16:30. Co je však důležité je to, že lekce budou pokračovat i nadále, každou neděli odpoledne, vč. prázdninových měsíců, až do konce října. 

 

Jak vždy tvrdíme, je to nejlepší způsob, jak ochutnat golf, dostat do sebe základy techniky, různých komponent golfu, etikety, pravidel.

 

Veškeré podrobnosti níže

 

PŮVODNÍ AKTUALITA

Milí přátelé golfu,

jak jsme avizovali, letos pokračuje náš úspěšný koncept nedělních začátečnických skupinových lekcí. Níže naleznete informace k letošnímu programu:

Lekce budou opět probíhat každou neděli (až na výjimečné, předem ohlášené případy), počínaje Velikonoční nedělí 31.3. a konče na konci října a na starost je bude mít opět náš velezkušený kouč Petr Moučka.

První nedělní lekce bude začínat v 15:00. Zde bude program velice podobný jako v minulém roce - důraz na základy, seznámení s různými disciplínami golfu, základní technikou švihu, pravidel, vybavení atd. Lekce bude koncipována na 90 minut a bude se odehrávat na tréninkových plochách. I do tohoto programu budou samozřejmě zakomponovány soutěže a postupem času i ochutnávka veřejného hřiště atd. Cena lekce setrvá na 250 Kč za osobu za 90minutový program. Pokud budou mít hráči zájem po lekci vyrazit na veřejné hřiště, zaplatí si vstup (ideální je vědět tuto informaci dopředu a při registraci na recepci následný vstup na veřejné hřiště uhradit, příp. je však možné se rozhodnout i posléze). V ceně 250 Kč je tak zahrnuto zapůjčení vybavení na 90minutovou tréninkovou lekci, tréninkové míče, vstup na tréninkové plochy a služby trenéra.

V případě naplnění první lekce pro začátečníky bude naplňována druhá, se začátkem v 16:30. Zde bude systém fungovat úplně stejně.   

První lekce je tedy naplánovaná na Velikonoční neděli 31.3. a přihlašovat se na ně můžete již nyní, seznam se nám již pomalu plní. Ve všech případech platí, že účastníci budou mít sraz na recepci Golf Resortu Olomouc (tj. přímo u vstupu z hlavního parkoviště) nejpozději 15 minut před začátkem své lekce.

Všechny zájemce prosíme, aby se registrovali přes emailovou adresu recepce@golfolomouc.cz nebo přes telefon 733 691 333. Prosíme o nahlášení všech jmen, které se plánují účastnit. V případě, že se vám změní plány, prosíme, dejte nám vědět, uvolní se tak místo pro jiné zájemce. Vítáni jsou všichni se zájmem golf vyzkoušet, věkové omezení je stanoveno na 6 - 99 let. Doporučujeme sportovní oblečení a obuv, ne rifle a pokud máte tričko s límečkem, bude to vítáno (ovšem není to podmínkou). Podstatně důležitější je odhodit předsudky, sbalit partnera, děti, kamarádku nebo souseda a vyrazit to vyzkoušet na vlastní kůži. Hráči s platným poukazem na lekci samozřejmě výše uvedené částky na místě neplatí a řídí se tím, co mají dáno v ceně poukazu.

Pokud již golf hrajete, budeme rádi, pokud tuto naši iniciativu podpoříte tím, že o ní řeknete svým známým a třeba si z nich společně vybudujeme nové golfové parťáky. Zájemci se mohou zúčastnit několika lekcí v několika týdnech, v tomto ohledu není účast nijak omezena (ba naopak, návaznost je vítána, je v golfu potřeba). Trenérský tým bude náplň lekcí přizpůsobovat tomu, aby si na své přišli jak ti, kteří jsou poprvé, tak ti, kteří již třeba absolvují svou třetí lekci.

Co je tedy důležité pro zájemce o účast v několika bodech:

  • každou neděli od 31.3. pořádáme otevřené skupinové lekce golfu pro začátečníky
  • 250 Kč na osobu za 90minutovou začátečnickou lekci
  • sraz na recepci Golf Resortu Olomouc vždy 15 minut před začátkem
  • registrace přes mail recepce@golfolomouc.cz nebo telefon 733 691 333, alespoň 24 hodin dopředu, potvrdíme vám účast a čas
  • věkové omezení v podstatě není, min. věk stanoven na 6 let
  • sportovní oblečení a obuv, ne rifle, tričko s límečkem vítáno, ale nevyžadováno
  • vše vybavení zapůjčíme
  • platba na recepci hotově či kartou
  • odhoďte předsudky, že golf není pro vás a přijďte to vyzkoušet

 

Budeme se těšit na příjemné golfové začátky

S pozdravem

Jan Kalabis jr.

Manažer resortu

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 733 691 333