Aktuality

Průběžné výsledky GRO OPEN 2019

(21.července 2019)

Milí hráči,

turnajová série GRO OPEN 2019 se překlenula do své druhé poloviny. V neděli 21.7. byl odehrán pátý z osmi turnajů základní části a v průběžném pořadí evidujeme již 40 hráčů, kteří během těchto pěti turnajů zvládli nasbírat alespoň 3 výsledky.

Průběžným lídrem pořadí je Karel Jílek, který zatím bez nutnosti škrtat eviduje 3 výsledky nad 36 stableford bodů (a 2 z nich dokonce nad 40 bodů). V patách má ale celou řadu pronásledovatelů včetně Tomáše Kalabise, Jakuba Smékala či Radima Hodulíka a do konce základní části zbývá ještě mnoho odehraných ran.

Průběžné výsledky naleznete zde. Pod tabulkou hráčů, kteří již mají splněné kritérium 3 odehranných turnajů základní části, naleznete průběžnou tabulku hráčů s 1 nebo 2 výsledky.

Ve své polovině se nachází i druhá série naší letošní série - čtvrteční OLOMOUCKÝ MATADOR 50+. Jejími lídry jsou prozatím Josef Moša a Luděk Lindner. Průběžné výsledky této série naleznete zde.

Další turnaj série GRO OPEN se uskuteční 4.8. (přihlášky zde), další turnaj OLOMOUCKÉHO MATADORA v tomtéž týdnu - ve čtvrtek 1.8. (přihlášky zde).

 

Těšíme se na Vaši účast

S přáním pěkné hry

Tým Golf Resortu Olomouc

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911