Firemní večírky

Jak lépe oslavit závěr roku než v úžasném interiéru se špičkovými službami?

Náš resort není jen o úžasném sportu na čerstvém vzduchu v letních měsících. V průběhu celého roku pořádáme více než 120 akcí nejrůznějších druhů, od golfových turnajů, přes konference, svatby, teambuildingy a další firemní akce. Velké oblibě se u nás těší i pořádání firemních vánočních večírků.

Díky rozlehlým a stylovým interiérovým prostorám, které komfortně pojmou akce o kapacitě více než 100 osob, špičkovým službám a vstřícnému přístupu ke klientům se stal náš resort vyhledávanou lokalitou pro pořádání akcí všeho druhu i v zimních měsících.

Máme ve zvyku přizpůsobovat strukturu interiéru přáním a požadavkům klienta tak, aby bylo možné umístit taneční parket, kapelu či podium a zároveň ponechat velké množství prostor na sezení. Stylový a decentně osvětlený bar vždy přivítá ty, kteří preferují hovor před tancem a multimediální technika je zase mnohdy vítaná pro své možnosti týmových aktivit a promítání.

Navíc disponuje náš resort krásným 4* hotelem o 10 pokojích, takže to hosté mají pouhých pár kroků do pohodlné postele po svém večírku.

Lepší adresu pro firemní večírek v okolí Olomouce nenajdete

Prohlédněte si náš resort pomocí virtuální prohlídky a obraťte se na nás se svou představou o firemním večírku. Nebo si sjednejte osobní schůzku přímo v resortu.

Napište nám na jkj@golfolomouc.cz nebo volejte na telefon 606 314 532 a zjistěte dostupnost termínů. Těšíme se na vás.

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 733 691 333