teambuilding

Teambuilding

Chcete uspořádat skvělý teambuilding? V tom případě jste na správném místě!

V našem resortu Vám nabízíme to nejkvalitnější zázemí pro pořádání teambuildingů včetně doprovodných aktivit. Vaši zaměstnanci budou nejen nadšeni a pobaveni, ale také utuží vztahy v rámci kolektivu, zdokonalí vzájemnou komunikaci a spolupráci a posílí identifikaci zaměstnanců se společností.

Teambuildingy u nás mívají nejčastěji formu zábavné výuky golfu s profesionálním trenérem/trenéry následované soutěží na veřejném hřišti. Trenéři nejprve účastníky akce seznámí s krásami golfu na tréninkových plochách, vysvětlí základy techniky a především jim umožní si vyzkoušet všechny aspekty golfové hry hravou a kreativní formou. Následně se akce přesouvá na naše veřejné hřiště, kde si mohou hráči nově získané dovednosti vyzkoušet v týmech přímo na golfových jamkách (každý skupina vždy v doprovodu jednoho golfisty z našeho resortu). 

Zapomeňte na nudná setkání v tradičním prostředí a vezměte ty, kteří si to zaslouží, do nádherného prostředí našeho resortu.

Rádi byste zjistili více? Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 314 532 nebo e-mailem jkj@golfolomouc.cz a rádi s Vámi všechny možnosti probereme.

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 733 691 333
cheap replica richard mille rm029 rose gold medium set diamond under $63 artisans pros fully commited.the price of cheap fake rolex for sales is almost certainly fitted with the extremely take pleasure in.