Členství pro začátečníky

Pro sezónu 2021 pro vás Golf Club Olomouc připravil dva druhy akčního členství.

Kromě standardního převoditelného typu členství nabízíme:

Akční členství START

Členství START je určeno zájemcům s hendikepem i bez, kteří nejsou členy Golf Club Olomouc nebo jsou stávající členové s členstvím START.

Roční členství START

6 290 Kč + 300 Kč poplatek České golfové federaci

Toto členství opravňuje k neomezené hře na veřejném hřišti Golf Resortu Olomouc a neomezenému vstupu na všechny cvičné plochy od zakoupení až do konce roku 2021.

  • Držitel může využívat dalších výhod člena klubu (šatny a zázemí v klubovně, členská sekce v klubovně, sleva na služby v resortu a hotelu)
  • Cvičné míčky za členské ceny Golf Clubu Olomouc.
  • Registrace v ČGF pro příslušný rok
  • Po získání ZK (klubového hendikepu) může „člen START“ hrát od pondělí do čtvrtka na mistrovském hřišti GC Olomouc se 40% slevou na plné fee.
  • Na všech hřištích, se kterými má Golf Resort Olomouc sjednánu reciproční smlouvu, může „člen START“ čerpat stejné slevové výhody jako ostatní členové Golf Clubu Olomouc (27 klubů v okolí se slevou na hru až ve výši 50 %).
  • Člen má možnost 1x za sezonu volné hry na 18 jamek na mistrovském hřišti (je třeba den předem nahlásit na recepci).

Akční členství GOLFISTOU NA ZKOUŠKU

Tato nabídka umožní každému zájemci o golf vyzkoušet, zda ho tento sport bude bavit a zda stojí za to se mu naplno věnovat aniž by musel investovat větší sumu peněz. Je určena začátečníkům bez zkušeností s golfem.

Členství GOLFISTOU NA ZKOUŠKU je uděleno na 1 měsíc a může začít dle výběru hráče.

Jeho cena je pouhých 1290 Kč (s ohledem na standardní ceny vstupů, zapůjčení holí a tréninkových míčů se tak hráči vložené měsíční vstupné vrátí po dvou až třech návštěvách areálu).

V ceně je neomezený vstup na cvičné plochy a veřejné devítijamkové hřiště Golf Resortu Olomouc po dobu platnosti voucheru, 5x žeton na cvičné míče a bezplatné zapůjčení holí na hru.

Tím má nový hráč vše, co ke golfu potřebuje. Je na něm, zda si půjde zahrát na veřejné hřiště nebo bude trénovat na cvičných plochách.
Jen se při každé návštěvě areálu prokáže v recepci zakoupeným voucherem.

Na akční členství GOLFISTOU NA ZKOUŠKU může navázat roční členství START (podrobnosti výše), které poskytuje další řadu členských výhod. V případě zakoupení členství “START” za cenu 6 290 Kč se hráči odečte dříve zaplacené akční členství “GOLFISTOU NA ZKOUŠKU” a hráč doplatí jen 5 000 Kč.

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911