Druhy členství GCO

Řádné členství

VSTUPNÍ ČLENSKÝ POPLATEK je možno zaplatit jednorázově. V roce 2022 činí:

Dospělý uchazeč informace na vyžádání
Jeho manžel/ka, druh/družka informace na vyžádání
Dítě do 12 let informace na vyžádání
Dítě od 13 do 18 let informace na vyžádání
Student (do 26 let) informace na vyžádání

Druhé členství

Jedná se o mimořádné členství, které lze získat po zaplacení příslušných poplatků a trvá po dobu hráčova řádného členství v jiném golfovém klubu.

Druhé členství (vstupní poplatek)

na vyžádání

Na vlastníka druhého členství se vztahuje povinnost placení ročního klubového příspěvku a poplatku pro ČGF. V případě, že hráč již nemá řádné členství v žádném golfovém klubu a má zájem o řádné členství v GCOLO, je povinen doplatit do výše vstupního poplatku platného v roce podání žádosti o řádné členství v GC Olomouc.

Časově omezené členství (max. 3 roky)

Roční členství (mimořádné)

19 000 Kč + poplatek ČGF

Na vlastníka časově omezeného členství se nevztahuje povinnost placení ročního klubového poplatku.

Čestné členství 

V souladu se stanovami je uděluje výbor významným osobnostem.

Akční typy členství pro rok 2022

Vážení hráči golfu,

pro sezónu 2020 pro vás Golf Club Olomouc připravil dva druhy akčního členství. Kromě standardního převoditelného typu členství (podmínky najdete v sekci GOLF CLUB - Druhy členství) nabízíme:

Akční členství START

Členství START je určeno zájemcům s hendikepem i bez, kteří nejsou členy Golf Club Olomouc nebo jsou stávající členové s členstvím START. Cena ročního ČLENSTVÍ START je 6.290 Kč + 300 Kč poplatek České golfové federaci.

Toto členství opravňuje k neomezené hře na veřejném hřišti Golf Resortu Olomouc a neomezenému vstupu na všechny cvičné plochy od zakoupení až do konce roku 2020.

  • Držitel může využívat dalších výhod člena klubu (šatny a zázemí v klubovně, členská sekce v klubovně, sleva na služby v resortu a hotelu)
  • Cvičné míčky za členské ceny Golf Clubu Olomouc.
  • Registrace v ČGF pro příslušný rok
  • Po získání ZK (klubového hendikepu) může „člen START“ hrát od pondělí do čtvrtka na mistrovském hřišti GC Olomouc se 40% slevou na plné fee.
  • Na všech hřištích, se kterými má Golf Resort Olomouc sjednánu reciproční smlouvu, může „člen START“ čerpat stejné slevové výhody jako ostatní členové Golf Clubu Olomouc (27 klubů v okolí se slevou na hru až ve výši 50 %).
  • Člen má možnost 1x za sezonu volné hry na 18 jamek na mistrovském hřišti (je třeba den předem nahlásit na recepci).

Akční členství GOLFISTOU NA ZKOUŠKU

Tato nabídka umožní každému zájemci o golf vyzkoušet, zda ho tento sport bude bavit a zda stojí za to se mu naplno věnovat aniž by musel investovat větší sumu peněz. Je určena začátečníkům bez zkušeností s golfem.

Členství GOLFISTOU NA ZKOUŠKU je uděleno na 1 měsíc a může začít dle výběru hráče.

Jeho cena je pouhých 1290 Kč (s ohledem na standardní ceny vstupů, zapůjčení holí a tréninkových míčů se tak hráči vložené měsíční vstupné vrátí po dvou až třech návštěvách areálu).

V ceně je neomezený vstup na cvičné plochy a veřejné devítijamkové hřiště Golf Resortu Olomouc po dobu platnosti voucheru, 5x žeton na cvičné míče a bezplatné zapůjčení holí na hru.

Tím má nový hráč vše, co ke golfu potřebuje. Je na něm, zda si půjde zahrát na veřejné hřiště nebo bude trénovat na cvičných plochách.
Jen se při každé návštěvě areálu prokáže v recepci zakoupeným voucherem.

Na akční členství GOLFISTOU NA ZKOUŠKU může navázat roční členství START (podrobnosti výše), které poskytuje další řadu členských výhod. V případě zakoupení členství “START”  za cenu 6 290 Kč se hráči odečte dříve zaplacené akční členství “GOLFISTOU NA ZKOUŠKU” a hráč doplatí jen 5000 Kč.

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911