Sezóna 2020

Milí hráči,

sezónu 2019 zahajujeme o týden dříve než sezónu loňskou a pevně věříme, že nás všechny v té letošní bude provázet dobrá nálada, příznivé počasí a kvalitní výsledky. Při plánování letošní sezóny jsme se do velké míry odrazili od konceptů z let minulých (a především loňské sezóny), obohatili je o zpětnou vazbu ze strany hráčů a přidali k nim naše vlastní nápady.

Vznikly tak nakonec 2 série, jedna víkendová a druhá týdenní. Rovněž byly obnoveny fungující spolupráce a k nim přidány nové zajímavé aktivity. Cílem všech těchto aktivit je umožnit hráčům svůj sportovní golf obohatit o vzrušující pocity z dlouhodobé soutěže o skvělé ceny a skloubit je se zážitky z různých forem golfu a poznávání okolních hřišť.  

První série s nese název GRO OPEN 2020. 10 víkendových turnajů, rozprostřených do průběhu celé sezóny s velkým finále na začátku října o krásné hlavní ceny.

Druhou sérií je Olomoucký Eklektik, který je novým formátem na našem hřišti. Jedná se o soutěž, která sklidila úspěch na mnoha jiných hřištích a proto jsme se rozhodli ji zkusit. Spočívá v tom, že se každý hráč v průběhu roku snaží vylepšit svá nejlepší skóre na každé jamce, neboli v podstatě souboj o nejlepší celoroční scorekarty. Soutěž je rozdělená na 2 kategorie.

Prodloužili jsme spolupráci s golfovým resortem ve slovenské Skalici. Celou sezónu 2019 tak můžete hrát každou středu bezplatně na krásném linksovém hřišti těsně za českými hranicemi. Jsme také zapojeni v projektu "Týden moravských klubů", který naším členům v týdnu 20.-24.5. umožní si zdarma zahrát na 5 moravských hřištích. Navíc na hráče v průběhu sezóny čekají další turnaje, některé s více soutěžním charakterem a jiné zase tématicky zaměřené. Podrobnosti o těchto aktivitách a atraktivních možnostech naleznete v podzáložce Další akce olomouckého golfisty.

 

Přejeme Vám sezónu naplněnou úsměvem a úspěchem

 

Za tým Golf Resortu Olomouc

Jan Kalabis jr.

 

 

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911