Sezóna 2021

Milí hráči,

sezóna 2021 začíná po dlouhé zimě plné omezení a nejistot a to z ní dělá sezónu mnohými horlivě očekávanou. Není se co divit. Pevně věříme, že i v té letošní nás všechny bude provázet dobrá nálada, příznivé počasí a kvalitní výsledky. Při plánování letošní sezóny jsme se do velké míry odrazili od fungujících konceptů z let minulých (a především loňské sezóny).

Opět budeme pořádat celoroční otevřenou sérii, která nese název GRO OPEN 2021. 7 víkendových turnajů, rozprostřených do průběhu celé sezóny s velkým finále na začátku října o krásné hlavní ceny.

Prodloužili jsme spolupráci s golfovým resortem ve slovenské Skalici. Celou sezónu 2021 tak můžete hrát každou středu bezplatně na krásném linksovém hřišti těsně za českými hranicemi. Jsme také zapojeni v projektu "Týden moravských klubů", který naším členům v týdnu 20.-24.9.2021 umožní si zdarma zahrát na 5 moravských hřištích. Navíc na hráče v průběhu sezóny čekají další turnaje, některé s více soutěžním charakterem a jiné zase tématicky zaměřené. Podrobnosti o těchto aktivitách a atraktivních možnostech naleznete v podzáložce Další akce olomouckého golfisty.

 

Přejeme Vám sezónu naplněnou úsměvem a úspěchem

 

Za tým Golf Resortu Olomouc

Jan Kalabis jr.

 

 

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911