Sezóna 2023

Milí hráči,

Letošní sezóna začíná tak, jak to známe z let předcovidových, tj. vše pěkně pohromadě. A čeká nás bezpochyby další krásný golfový rok. V době psaní tohoto článku jej máme ještě celý před sebou a to je jeden z těch nejpříjemnějších pocitů pro každého golfistu.

A teď k samotné náplni letošní sezóny. Stejně jako v předchozích letech se snažíme vzít to, co se setkává s úspěchem, vylepšovat to, co jde a přicházet s novými nápady. Opět budeme pořádat oblíbenou celoroční otevřenou sérii, která nese název GRO OPEN 2023. 7 víkendových turnajů, rozprostřených do průběhu celé sezóny s finále na začátku října o krásné hlavní ceny.

Turnajový kalendář více rozprostřeme z víkendu směrem i k dalším dnům (především v druhé polovině týdne). Vyzkoušíme nový koncept turnajů, který jsme pojmenovali 25 LET GOLFU V OLOMOUCI. V roce 1998 byla činnost Golf Clubu Olomouc zahájena a nám připadá více než vhodná toto čtvrtstoletí oslavit. Myšlenka je poměrně jednoduchá: Některé turnaje budou hrány na úpravu handicapu, některé budou vyloženě speciální (formát foursome, texas scramble apod.). Co je bude spojovat je to, že v rámci každého takového turnaje bude hráč (či dvojice) soupeřit v duelu proti hřišti, konkrétně proti metě, kterou mu stanovíme my.

Co je dále pro řadu z vás podstatné je to, že jsme prodloužili spolupráci s TMR. Za doplatek ve výši 5-7 fees si můžete otevřít dveře k celoroční bezplatné hře hned na 4 mistrovských hřištích (Ostravice, Kaskáda, Skalica, Kunětická hora). Prodloužili jsme také spolupráci s golfovým resortem ve slovenské Skalici. Celou sezónu 2023 tak můžete hrát každou středu bezplatně na krásném linksovém hřišti těsně za českými hranicemi. Opět spoluorganizujeme projekt "Týden moravských klubů", který naším členům umožní si během 5 dní zdarma zahrát na 4 moravských hřištích (a za vysoce zvýhodněných podmínek také na Ostravici). Termín tohoto akčního týdne bude upřesněn, ale s největší pravděpodobností to bude na začátku října. Podrobnosti o těchto aktivitách a atraktivních možnostech naleznete opět v podzáložce Další akce olomouckého golfisty.

Pevně věříme, že i v té letošní sezóně nás všechny bude provázet dobrá nálada, příznivé počasí a kvalitní výsledky.

Přejeme Vám sezónu naplněnou úsměvem a úspěchem

 

Za tým Golf Resortu Olomouc

Jan Kalabis jr.

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 733 691 333