Zprávy pro členy

Vážení členové,

v této sekci webu se budete moci dozvědět o nejnovějších aktualitách a informacích, které jsou důležité pro členy klubu. Převážně se bude jednat o informace týkající se chodu klubu a dále informace o možnostech přihlašování a registrace do turnajů a jamkových mistrovství.

Stanovy spolku GC Olomouc vyznačené změny 2021

 

Výzvy jara 2021:

V rámci prvního období jsme si pro vás připravili 2 výzvy – jednu pro dvojice a druhou pro jednotlivce:

Výzvou dvojic je tradiční fourball s vyrovnáním hcp*.

Výzvu pro jednotlivce představuje hra na rány s vyrovnáním hcp**.

První výzva poběží od neděle 18.4. do pátku 30.4. Scorecards najdete u ledničky na terase. V daném období můžete odevzdat neomezené množství scorecards. Také můžete hrát zároveň obě výzvy najednou a odevzdat nám z jednoho kola jak scorecard za dvojici, tak i za jednotlivce.

*Každý z hráčů hraje svým míčem až do jamky. Počítá se lepší výsledek. Například Karel zahraje 5, Michal zahraje 4, dvojice zapisuje 4. Po odehrání kola dvojice sečte rány a od celkového výsledku odečtou polovinu hracího hcp lepšího z dvojice a zaznačí do scorecard. Na scorecard tedy hráči uvedou jak výsledek brutto (bez odečtu), tak i netto (po odečtu hcp). Tabulka hracích hcp bude k dispozici u boxu se scorecards.

**Hráč hraje svým míčem až do jamky. V případě, že se mu nepodaří jamku ukončit do 10 úderů, zapisuje 10. Od konečného výsledku na 18 jamkách hráč odečítá svůj hrací hcp a toto skóre zaznačí do scorecard. Na scorecard tedy hráči uvedou jak výsledek brutto (bez odečtu), tak i netto (po odečtu hcp). Tabulka hracích hcp bude k dispozici u boxu se scorecards.

Informace k jamkovým mistrovstvím klubu 2021:

Propozice jamkového mistrovství klubu jednotlivců 2021

Propozice Seniorského jamkového mistrovství klubu jednotlivců 2021

Informace k Master seniorským „9“ - Olomouc 2021:

Série otevřených turnajů je určena pro kategorii master seniorů a seniorek (65 let a více) a je otevřena pro hráče a hráčky GC Olomouc a dalších klubů. Hraje se na 9 jamek, na rány bez vyrovnání. Odpaliště muži žlutá, ženy červená.

Systém a termíny turnajů:

budou upřesněny

 

Do celkového pořadí se budou počítat dva lepší výsledky na každé devítce, o pořadí bude rozhodovat nejnižší součet ran z hodnocených výsledků 

 

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911