head

Stay & Play balíčky

Balíček Mistrovské hřiště

Ve světě golfisty jsou některé věci, které hráče nikdy neomrzí. Jednou z nich je probuzení v komfortu luxusního hotelu s vědomím ranního tee time na krásném mistrovském hřišti. Především pokud se takové hřiště rozprostírá přímo pod vašimi okny. Golf Resort Olomouc je místem, kde se Vám podaří tyto požitky skloubit.

Díky našim Stay & Play balíčkům si navíc každý ubytovaný v našem hotelu zahraje s 50% slevou na mistrovském hřišti. A to nejen v den odjezdu, ale ve všechny dny Vašeho pobytu! Přijíždíte v neděli a odjíždíte v úterý? Hrajete neděle-úterý za 50%. A co víc, dostanete 25% slevu na buggy.

Stačí si rezervovat ubytování, naše recepce vám 50% slevu z každého tee time automaticky započítá. Jen doporučujeme předem se informovat o dostupnosti tee times na dané dny.

Přesvědčte se o popularitě a krásách našeho hotelu na rezervačním portálu Booking.com. Prohlédněte si i naše mistrovské hřiště nebo využijte možnosti virtuální prohlídky a prozkoumejte rovnou celý resort z perspektivy hráče. Ubytování si můžete zarezervovat zde nebo přes naši recepci na čísle 733 695 252, kde se rovněž můžete informovat o dostupnosti tee times.

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911