Aktuality

4členné flighty, provoz driving range a další novinky

(20.dubna 2020)

Milí přátelé golfu,

 

vzhledem k dalšímu vývoji situace bychom Vás rádi informovali o novinkách, které se týkají provozu našeho resortu. Všechny úpravy reagují na aktuální stanoviska Právní komise ČGF a Vlády ČR:

 

FLIGHTY SE ČTYŘMI HRÁČI

V prvé řadě, ode dneška 20.4., je možné, aby v jednom flightu hráli až 4 hráči. Toto opatření je stále podmíněno dodržováním alespoň dvoumetrových rozestupů mezi hráči a dalšími hygienickými opatřeními, která platí od začátku sezóny.

Dále platí zákaz shromažďování ve větších skupinkách na odpalištích a v okolí klubovny.

Prosíme hráče, kteří si rezervovali více tee times okolo sebe v domnění, že bude možné hrát pouze ve flightech po dvou, aby rezervaci sami upravili, případně nám dali vědět telefonicky nebo mailem. Uvolní se tak tee times pro další hráče.

 

DRIVING RANGE

Od středy 22.4. bude výdej míčů na driving range opět probíhat přes výdejní automaty. Vzhledem k tomu, že členové Golf Clubu Olomouc s uhrazeným ročním poplatkem mají v letošním roce míče na driving range zdarma, nahráli jsme dostatečný počet míčů na celou sezónu na Vaše loňské karty ČGF.

Karty ČGF z každého roku jsou mezi sebou provázané, takže se Vám po obdržení nových karet automaticky převedou na novou kartu. Nové karty ČGF budeme mít připravené k vyzvednutí na recepci od příštího pondělí. Pro nečleny GCOLO budou do zprovoznění recepce na automatech k dispozici žetony (zdarma).

Z hlediska dodržení hygienických opatření žádáme všechny, aby při příchodu na driving range využili našich dezinfekčních prostředků zejména před dotykem košů na míče či míčů samotných.

Dezinfekce bude mj. umístěna přímo u výdejních automatů. Na tréninkových plochách dále platí pravidla z minulého týdne (především v otázce rozestupu osob).

 

PROVOZ RECEPCE A PRO SHOPU

Vzhledem k vyjádření Vlády ČR plánujeme od příštího pondělí 27.4. zprovoznit recepci a pro shop, kde bude možné realizovat platby přímo na místě (preferujeme platby kartou). Jsme na novou sezónu vybaveni velkou zásobou míčů, rukavic i nových logo triček pro dámy i pány.

Většinu zbylých vnitřních prostor musíme udržovat nadále uzavřenou, v provozu tak zůstanou, kromě recepce a pro shopu, také toalety u garáže s buggies. Nově rovněž můžeme umožnit hráčům se zaplacenou klecí na bag její využití (za podmínek, které příslušní hráči obdrží v samostatném mailu).

 

BUGGY

Buggies máme v provozu a pravidelně je dezinfikujeme. Jejich provoz je podmíněn následujícím:

  • v případě využití jednou osobou či dvěma členy jedné domácnosti není nutné mít při pohybu na buggy nasazené roušky
  • v případě využití buggy dvěma osobami, které nesdílí společnou domácnost, je podmínkou k využití buggy nasazená rouška při pohybu na buggy

V případě zájmu o využití buggy prosíme o včasnou rezervaci (alespoň den předem).

 

Přejeme všem příjemné pokračování golfové sezóny.

 

S pozdravem

Tým Golf Resortu Olomouc

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911