Aktuality

5. místo v celorepublikovém finále pro tým do 16 let

(26.srpna 2020)

Milí přátelé golfu,

naše družstvo mladých hráčů do 16 let hrálo v červenci kvalifikační utkání na rány v Kravařích o postup do celorepublikového finále a tam se umístilo na 3. místě s přímým postupem na Mistrovství ČR smíšených družstev do 16 let – Pohár klubů. Čtyřdenní turnaj Pohár klubů se hrál ve dnech 11. – 14. srpna na hřišti v Sokolově, přičemž první den se hrálo „na rány“ o umístění v pavouku a každý následující den dvoukolově na jamky s přiděleným soupeřem. Do soutěže se nominovalo 16 družstev.

První den ve hře „na rány“ si naši hráči vybojovali 6. místo a zařadili se o utkání mezi 1. – 8. družstvem. Další dny se hrálo na jamky. Našich šest hráčů narazilo hned první den na silný tým Brna a s ním prohrálo 2a1/2 ku 4a1/2, což znamenalo sestup do skupiny o 5. – 8. místo. Ale tady si naši poradili nejdřív s hráči GC Kunětická hora, které porazili výsledkem 3 ku 2 a poslední den s týmem Mstětic, kterým to nandali 4a1/2 ku ½ bodu.

Družstvo hráčů a hráček GC Olomouc ve složení: Kedroňová V., Tichánková E., Melecká A., Šnoblová A., Klásková V., Balášová N., Látal J. a Tesařík D. tak obsadilo krásné 5. místo v republice a je naší velkou nadějí do dalších let. Všem účastníkům turnaje Pohár klubů včetně vedoucího a kapitána družstva Petru Kabátovi blahopřjeme.

 

S pozdravem

STK GC Olomouc

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911