Aktuality

Aktuální informace k provozu resortu

(15.října 2020)

Milí přátelé golfu,

v návaznosti na vývoj celostátní situace v souvislosti s COVID-19 jsme nuceni přijmout některá nová opatření týkajících se provozu Golf Resortu Olomouc. Právní komise ČGF zveřejnila aktuální stanovisko s konkrétními nařízeními pro golfové resorty a na základě tohoto stanoviska dochází z naší strany k následujícím úpravám, které platí do 3.11.2020:

  1. Turnaje - V návaznosti na vydaná opatření musíme všechny turnaje v daném období zrušit. Závěrečné 2 turnaje série GRO OPEN, které měly proběhnout o následujícím víkendu, s největší pravděpodobností budou dohrány na začátku příští sezóny. V případě, že by to podmínky umožňovali, dohráli bychom sérii případně na začátku listopadu, nicméně aktuálně je spíše pravděpodobnější varianta dohrání na začátku sezóny 2021
  2. Individuální hra - zde se omezení dotýkají hráčů pouze do té míry, že jsou členové flightu povinni udržovat mezi sebou alespoň 2metrové rozestupy
  3. Dětské tréninky - vzhledem k úplnému omezení zájmových skupin jsme nuceni skupinové dětské tréninky na dané období úplně zrušit. O bližších detailech budeme rodiče informovat individuálně.
  4. RestauraceVzhledem k vývoji vládních nařízení jsme nuceni provoz restaurace v období od 14.10.2020 do 3.11.2020 zcela uzavřít.
  5. Recepce - provoz recepce zůstává rovněž v dosavadním režimu, tj. každý den do 18:00.
  6. WC, šatny, sprchy - Vnitřní zázemí resortu musí kromě recepce zůstat uzavřené.

Předseda Právní komise ČGF tak závěrem shrnuje, že od 12.10.2020 do doby vydání nových opatření lze golf hrát, nicméně pouze jako individuální volnočasovou aktivitu. V případě jakýchkoli aktualizací vydaných prohlášení Vás budeme včas informovat.

Prosíme všechny o důsledné respektování výše uvedeného a přejeme Vám mnoho zdraví a pevné nervy v této nesnadné době.

S pozdravem

Za tým Golf Resortu Olomouc

Jan Kalabis jr.

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911