Aktuality

Co je nového k sobotě 11.4.?

(11.dubna 2020)

Milí hráči,

tentokrát ve vší stručnosti. Chod na hřišti běží dobře a dle vymezených pravidel, díky za to.

Vzhledem k vývoji stanoviska ČGF ze včerejšího večera jsme se rozhodli lehce upřesnit naše podmínky pro hru ve flightech, v nichž jsou pouze členové stejné domácnosti. Od zítřka, tj. od 12.4., je tedy naše stanovisko následující: Za předpokladu, že jsou všichni hráči hrající ve flightu ze stejné domácnosti, mohou jít v jednom flightu až 3 hráči (ne více). Vzhledem k tomu, že téměř všechny ostatní flighty na hřišti jdou ve flightech po dvou, žádáme tyto flighty o přizpůsobení tempa hry tak, aby maximálně odpovídalo tempu hry skupiny před nimi.

Co se týká nehrajícího doprovodu, tak tam platí opět následující - pokud je ze stejné domácnosti jako všichni ostatní hráči ve flightu, může flight zahrnující doprovod činit 3 osoby (opět však ne více).

 

Druhá věc se týká driving range, na který dostáváme řadu dotazů. Naším cílem bylo mj. zamezit většímu hromadění osob na driving range v průběhu Velikonočních prázdnin, protože na něm není zajištěna organická separace skupin jako v případě tee times na hřišti. Nicméně na začátku příštího týdne (nejspíše ve středu) bychom rádi driving range uvedli do provozu. Na jeho provoz se opět budou vztahovat konkrétní opatření a pravidla, která zpracováváme.

 

S driving range souvisí i karty ČGF, které se vlivem vytížení federace aktuální situací zdržely v Praze a byly odeslány na konci uplynulého pracovního týdne. Takže bychom je měli obdržet v průběhu dalších pracovních dní. Je dost pravděpodobné, že pro obnovený provoz driving range ovšem nebudou nutné (distribuci míčů budeme muset řešit jinak než přes automaty). O tom všem v úterý.

 

Tee times od úterka dále jsou již standardně odblokované a jejich rezervace je možná běžnými metodami.

 

Tak to zas tak stručné nebylo :)

Mějte se

Honza Kalabis jr.

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911