Aktuality

Informace k turnajům a připravovanému otevření restaurace

(18.května 2021)

Vážení přátelé golfu,

v souvislosti s vývojem celostátní situace bychom vás rádi informovali o několika připravovaných změnách: 

Turnaje – na základě vyjádření Právní komise ČGF je možné od tohoto týdne organizovat turnaje, na nichž je účast momentálně omezena na 50 osob. Turnajovou sezónu plánujeme, i vzhledem k předpovědi počasí, zahájit v neděli 30.5. prvním turnajem letošní série GRO OPEN 2021.

Dohrávku loňské série GRO OPEN 2020 jsme se rozhodli přesunout na začátek července, aby hráči nebyli znevýhodněni krátkým časem na naplánování. Na první turnaj sezóny je již možné se přes server ČGF přihlašovat. Předpokládáme, že o účast na turnajích bude značný zájem. Proto je možné, že při naplnění kapacity 50 hráčů dojde k vypsání druhého turnaje s velice podobným názvem na tentýž den.  

 

Restaurace – s možností otevřít zahrádky restaurací plánujeme i my spustit provoz baru a kuchyně v povoleném režimu.

Aktuální předpoklad je ten, že k otevření restaurace dojde v průběhu příštího týdne. O konkrétním dni otevření i otevírací době, podmínkách provozu a dalších podrobnostech budeme informovat v aktualitách na našich webových stránkách. Celý tým restaurace se na vás srdečně těší.

 

Skalica – pro letošní rok byla pro řádné členy opět obnovena možnost bezplatné hry v jeden konkrétní den v týdnu na hřišti Golf Resortu Skalica. Tímto dnem byla nakonec i pro sezónu 2021 stanovena středa.

Postup zůstává stejný jako v přechozích letech, jen se, prosím, vždy informujte o aktuálních podmínkách vstupu na území Slovenska. Akce je platná od tohoto týdne po dobu celé sezóny.

 

O dalších podrobnostech vás budeme včas informovat, prosíme sledujte aktuality na našem webu.

 

S pozdravem

Tým Golf Resortu Olomouc

   

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911