Aktuality

MISTROVSTVÍ KLUBU 2021

(17.září 2021)

O uplynulém víkendu na našem hřišti proběhl turnaj mistrovství klubu ve všech kategoriích a to v kategorii žen a mužů na rány ,v kategorii 12,1 až 36 hcp na stableford body a samozřejmě našich seniorů, žen a mužů také na rány.

V letošním roce opět obhajoval titul Jan Kalabis jur. Kde i po skvělém výkonu v prvním kole a to s výsledkem 70 ran ztrácel na Michala Kratochvíla 3 rány který zahrál 67 ran , nakonec se druhé kolo proměnilo o boj o každou ránu a s výsledkem 78 ran se přece jen MISTREM KLUBU pro rok 2021 opět stal Jan Kalabis jun.. Jako druhý se umístil Michal Kratochvíl a do medailových pozic na třetí místo se probojovala jedna z našich největších golfových nadějí a to mladičký Jirka Látal s výsledky 78 a 73 ran.

V kategorii žen byly přední pozice plné favoritek na vítězství a nakonec s výsledky 77 a 77 ran které zahrála naše nejlepší hráčka Michaela Marková se nejlépe popasovala naše další velká golfová naděje Anna Šnoblová která zahrála 79 a 75 ran a tím rozhodla o rozehrávce o titul . kde nakonec až na třetí jamce podlehla zkušenější Michaele Markové a t a se tímto stala MISTRYNÍ KLUBU pro rok 2021.Na třetím místě se umístila se ztrátou jedné rány Vanessa Klásková.

V seniorské kategorii žen se stala vítězkou Vlasta Látalová jako nováček kategorie seniorek ,na druhém místě se umístila Jana Halousková a na třetím místě se umístila Hrušková Jana.

Kategorie seniorů byla obsazena v hojném počtu 22mužů a výsledky všech hráčů na prvních pozicích byly vynikající .  Vítězem SENIORSKÉHO MISTROVSTVÍ 2021 se stal Pringle Gordon  (162 ran)který měl o 3 rány lepší výsledek než druhý umístěný Linder Hynek(165 ran) a na třetím místě se se součtem 169 ran umístil Miloš Šauer.

Celé mistrovství probíhalo ve velmi přátelské a pohodové atmosféře ve velkém počtu zúčastněných hráčů. Celá akce byla za velmi pěkného počasí na perfektně připraveném hřišti. Těšíme se na další turnaje s našimi členy a hráči, tímto také všem děkuje za účast a pohodovou atmosféru.

Gratulujeme všem vítězům a přejeme jim krásnou hru i v příštích sezónách.