Aktuality

Náš ženský tým na konečném děleném 5. místě v Extralize

(31.srpna 2020)

Milí přátelé golfu,

náš ženský extraligový tým se po posledním kole odehraném na krásném hřišti v beskydské Čeladné umístil na konečném 5.-8. místě a pojistil si tak účast v nejvyšší soutěži i pro příští rok. Po hlavní části hrané na rány se náš tým v konkurenci 12 týmů umístil na 7. místě, čímž se kvalifikoval do čtvrtfinálových bojů.

V těch vyzvaly naše reprezentantky silný tým Golf Clubu Brno, který v hlavní části obsadil 2. místo., o ránu za prvním Beskydským golfovým klubem. V nevyzpytatelné jamkové části ovšem pro překvapení není dlouhé cesty a naše ženy nebyly daleko od jednoho z nich. Čtvrtfinále hrané na 3 zápasy (2 x single a 1 x foursome) skončilo nejtěsnějším možným rozdílem 2:1 ve prospěch Brna, přičemž o výsledku rozhodujícího zápasu se rozhodovalo až na 18. greenu, kde bohužel pro olomoucké stálo štěstí na straně klubu z Brna.

Konečné dělené 5.-8. místo je ovšem velice pěkným úspěchem a důkazem dlouhodobě úspěšné práce našeho TCM, stejně jako jeho jednotlivých článků.

Velký dík za reprezentaci patří Verče Kedroňové, Míše Markové, Kačce Slukové, Nele Balášové, Aničce Šnoblové, Anet Melecké a Vanes Kláskové. Neméně velké poděkování patří i kapitánce Zuzce Kedroňové. V neposlední řadě si poděkování zaslouží i trenéři našich úspěšných reprezentantek.

 

S přáním úspěšné druhé poloviny sezóny

Tým Golf Resortu Olomouc

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911