Aktuality

Obě celoroční série znají své vítěze!

(11.října 2019)

Milí přátelé golfu,

obě celoroční série Golf Resortu Olomouc našly v uplynulých 7 dnech své vítěze. Jsou jimi Dominik Šašinka a Milan Machů a narozdíl od loňského roku, kdy celoroční sérii rozhodla pouhá jedna rána, byly výkony vítězů ve finále natolik přesvědčivé, že o vítězi nebylo pochyb.

V sérii GRO OPEN 2019 se finále zúčastnilo 42 hráčů, kteří splnili kvalifikační kritérium. Za chladného, ale slunečného říjnového počasí vstupoval z vedoucí pozice do finálového kola Jakub Smékal, ze společného flightu mu dýchal na záda průběžně druhý Dominik Vavrous. Stejně, jak tomu bylo v loňském roce, se však o vítězi rozhodlo až v samotném finálovém kole.

Jakub Smékal zahrál 30 bodů a skončil nakonec pátý. Dominik Vavrous zahrál ve finále krásný výsledek 38 bodů, který by za standardních okolností stačilo na triumf. Proti byl však druhý z Dominiků v pelotonu, Dominik Šašinka, který ve finále zahrál neuvěřitelných 46 bodů (85 ran) a s přehledem se vyhoupl z pátého místa až na vrchol. Odnesl si tak úžasné ceny včetně golfového pobytu v tureckém Beleku od GABRIEL TOUR a hodinek od partnera HELVETIA hodinky a šperky. I další ocenění si přišli na své - další hodinky ze sortimentu HELVETIA, oblečení TAG HEUER, poukazy na sportovní aktivity a další.

V sérii Olomoucký matador 50+, která probíhala ve čtvrtky a byla určena pro ročníky 1969 a starší, byl na čele pole po základní části Milan Machů, který dvakrát zapsal výsledky nad 40 stableford bodů. Ve finále nejen, že si vedení pohlídal, ale dokonce jej stylově potvrdil ziskem 38 bodů a nad druhým Luďkem Lindnerem a třetím Jiřím Přikrylem zvítězil s přehledem a grácií. Vítěz si zde opět odnesl golfový pobyt v tureckém Beleku od GABRIEL TOUR, další ocenění opět obdrželi krásné ceny od partnerů HELVETIA hodinky a šperky, centra OMEGA a Golf Resortu Olomouc.

Všem oceněným ještě jednou gratulujeme a přejeme mnoho potěšení při čerpání svých výher. Všem účastníkům děkujeme za celoroční přízeň, na kterou bude rozhodně v příštím roce navázáno novou celoroční soutěží.

Konečné výsledky série GRO OPEN 2019 naleznete zde, výsledky Olomouckého matadora zase zde.

Na fotografii vítěz a stříbrný ze série GRO OPEN 2019 - Dominik Šašinka (vlevo) a Dominik Vavrous