Aktuality

Pár postřehů k rezervaci tee times

(16.dubna 2020)

Milí hráči,

 

poslední dny se nesou ve znamení velkého zájmu o hru a proto pár slov o rezervacích tee times:

  1. Časy nejsou blokované námi, ale hráči. To znamená, že pokud není volný tee time, je to proto, že je o hru velký zájem. Doporučujeme proto rezervovat s dostatečným předstihem, protože se tee times opravdu plní. Pokud tušíte, že byste si chtěli jít zahrát třeba příští týden, zarezervujte si tee time co nejdříve (jen na to pak nezapomeňte :))
  2. Způsob, jakým my zasahujeme do tee times je ten, že aktuálně "doblokováváme" zbylá dvě místa ve flightu, tak aby tam šli skutečně pouze dva hráči. V posledních dnech se nám totiž několikrát stalo, že někteří hráči vlivem toho, že nebyl volný tee time, obsadili třetí a čtvrté místo ve flightu a přijeli s tím, že se tam nějak dostanou... Takže pokud se váš hrací čas tváří jako "plný", neznamená to, že půjdete ve čtyřech, ale že tak chráníme celkový rezervační chod.   
  3. Na víkend jsme opět umožnili hru z desítky, pro ty, kteří by chtěli jít hrát 9 jamek v rozmezí 9:20-9:50. Evidenci si vedeme my na recepci, takže pokud máte zájem, zavolejte nám, ještě jsou některé volné (k tomuto času 3 v sobotu a 1 v neděli). Zároveň prosíme ty, kteří jsou aktuálně napsaní na víkendové dopoledne standardně z jedničky, ale mají v úmyslu jít jenom 9 jamek, ať této možnosti využijí a dají nám vědět. Udělají tak dobrý skutek a uvolní místo pro někoho, kdo půjde celých 18. Je pravděpodobné, že v této víkendové možnosti budeme pokračovat i nadále, setkává se s úspěchem.
  4. A opětovně prosím, vypichujte na greenech. Děláme to pro sebe navzájem, pro kvalitu našich greenů a pro dobré putty. Ti, kteří dnes a denně vypichují svůj a dva další pitchmarky greenech (a vím, že tací jsou) jsou nedocenění hrdinové. Když budeme každý takovým hrdinou, tak na každého po chvíli zbyde už jen ten jeho pitchmark, který si může triumfálně opravit a marshall nebude muset trávit 5 minut na každém greenu s vypichovátkem... ;)

 

Jinak vše běží dobře, díky za spolupráci.

 

S pozdravem

Honza Kalabis jr.  

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911