Aktuality

První otevřená akademie golfu příští pátek

(02.srpna 2020)

Milí přátelé golfu,

příští pátek 7.8. se na našich tréninkových plochách a veřejném hřišti uskuteční otevřená akademie golfu pro golfové začátečníky. Akce si dává za cíl seznámit golfové začátečníky a nováčky s krásami sportu, nechat nahlédnout do základů techniky, vybavení i pravidel. Pod vedením zkušených golfistů našeho resortu se nejprve hráči seznámí se základy na tréninkových plochách a následně si budou moci vyzkoušet i několik jamek na veřejném hřišti. Akce začíná v 17:00 srazem na recepci Golf Resortu Olomouc a trvá cca 90 minut. Po skončení akce mají hráči možnost nově nabyté zkušenosti dále otestovat - zůstat na tréninkových plochách či pokračovat ve hře na veřejném hřišti.

Vstup na akci je zcela zdarma, zdarma je rovněž zapůjčení vybavení a tréninkových míčů i vstup na veřejné hřiště. Počet účastníků je omezen na 20 osob, takže doporučujeme se včas přihlásit, předpokládáme, že o účast bude poměrně velký zájem. Po naplnění kapacity budou další zájemci umísťováni na čekací listinu. Zájemci se přihlašují na adrese recepce@golfolomouc.cz (v případě přihlašování většího počtu osob prostřednictvím jednoho mailu prosíme o vypsání jmen všech účastníků ve skupině).

Vítáni jsou všichni, kteří golf zatím neměli možnost vyzkoušet a ti, kteří s golfem začínají (mají na svém kontě pár návštěv resortu) a rádi by pronikli do tajů hry pod taktovkou zkušených instruktorů a hráčů.

 

Budeme se těšit na Vaši účast

S pozdravem

Jan Kalabis jr.

Manažer resortu

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911