Aktuality

Série GRO OPEN 2023 úspěšně završena

(19.září 2023)

Milí přátelé golfu,

v neděli 17.9. vyvrcholila naše již tradiční turnajová série GRO OPEN finálovým turnajem. Od jara probíhala základní část, kterou tvořilo 6 turnajů, vždy cca jeden za 3 týdny. Pro splnění kvalifikačního kritéria a možnost účasti ve finále byla vyžadována účast v alespoň 3 turnajích. Pokud hráč odehrál turnajů více, do jeho bodování se započítávaly 3 nejlepší výsledky na stableford body, omezené hranicí max. 45 bodů. K tomuto průměru ze základní části byl přičtěn stableford zisk z finálového kola, čímž vzniklo konečné bodování.

Finálový turnaj proběhl v letošním roce v cca o 3 týdny dřívějším termínu oproti předchozím ročníkům, což se ukázalo jako výborná volba - bezchybné počasí, hřiště ve skvělé kondici, hráči dobře naladěni. Co víc si přát... Po 9 jamkách byl v provozu domeček startéra, kromě domácích pomazánek z naší kuchyně také další zpříjemnění ve formě degustace vín.

Turnaj vyvrcholil puttovací soutěží a vyhlášením výsledků na prosluněné terase. Rozdáno bylo celkem 32 krásných cen (!), od barevných míčů značky VICE, logo trička, sekty a vína, rukavice, fee na krásná hřiště, poukazy atd. Vítězkou celé série GRO OPEN 2023 se stala Kateřina Kojecká, která díky fantastickému finálovému kolu přeskočila všechny soupeře a zvítězila se slušným náskokem několika bodů.

Konečné výsledky jsou následující:

 

 

Všem účastníkům děkujeme za účast a vytváření přátelské atmosféry a těšíme se na další společné golfové zážitky

 

S přáním příjemného golfového podzimu

Tým Golf Resortu Olomouc

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 733 691 333