Aktuality

Sezóna 2020 klepe na dveře

(12.března 2020)

Milí přátelé golfu,

bez ohledu na to, jestli je zima tuhá nebo mírná, golfista vždy nedočkavě vyhlíží jaro. Tím spíš v době tak chaotické a bláznivé, jako v posledních týdnech. Proto s radostí a očekáváním sledujeme vývoj předpovědi počasí a tušíme, že nová sezóna je již za dveřmi.

Na úvod informace ze zákulisí pro všechny, kteří se jako my těší na přivítání sezóny - pokud vše půjde dobře, máme na pátek 20.3. stanovené předběžné datum otevření resortu pro rok 2020, které by se týkalo všech ploch. Do té doby je stále přístupná spodní devítka mistrovského hřiště na zimní greeny bez nutnosti registrace, prosíme tak všechny o respektování hry pouze na zimní greeny (především v ranních hodinách).

Na hřišti se vehementně pracuje, proběhlo jarní provzdušnění greenů, momentálně probíhají procedury na čerstvých fairwayích a odpalištích. Samotnou kapitolou jsou bunkery, které v letošním roce podrobujeme větším úpravám. Hřiště vypadá po zimě ve velice dobré kondici, na fairwayích i greenech se významně podepisuje důkladná průběžná péče a nadstandardní procedury. Všichni tak věříme v další skvělý golfový rok.

Drobná ochutnávka ohledně turnajového kalendáře - na hráče opět čeká celoroční série GRO OPEN 2020, která se v letošním roce bude skládat z 11 turnajů a říjnového finále. Bodový systém, atraktivní ceny pro vítěze a další taháky zůstanou nezměněné, možná obohacené o další perličky :-)

Kromě již avizovaných příjemných novinek aktuálně řešíme ještě jednu další - pokud vše půjde dobře, podělíme se s vámi o ni během následujících dní. 

Pevně věříme, že počasí bude nakloněno brzkému startu sezóny a těšíme se na shledání s vámi v jejích úvodních dnech

 

Ještě jedna dodatečná informace k aktuálnímu dění - situaci bedlivě sledujeme a budeme všechny okamžitě informovat, jakmile budeme vědět více. Pevně doufáme, že golfový provoz ovlivní situace co nejméně.

 

Za tým Golf Resortu Olomouc

Jan Kalabis jr.

 

 

 

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911