Aktuality

Tréninkové plochy v provozu

(15.dubna 2020)

Vážení hráči,

 

rádi bychom Vám poskytli nové informace ohledně uvedení našich tréninkových ploch do provozu a v rychlosti navázali na uplynulé Velikonoční svátky na našem hřišti.

 

TRÉNINKOVÉ PLOCHY

V prvé řadě, driving range a přiléhající cvičné greeny jsou ode dneška, tj. od středy 15.4.2020, od 11:00 v provozu. Provoz na nich bude probíhat za následujících podmínek:

  • Odpalovat bude možné jak z rohoží, tak z trávy ve vyhrazených sekcích
  • Automaty budou mimo provoz, míče budou volně dostupné v bednách nebo přímo na odpalovacích stanovištích
  • Na několika místech na tréninkových plochách budou umístěny dezinfekční prostředky pro hráče k využití. O jejich využití žádáme především před dotykem styčných ploch, jakými jsou koše na míče či míče samotné
  • Styčné plochy na driving range budou rovněž pravidelně dezinfikovány
  • Hráči budou od sebe navzájem udržovat minimálně dvoumetrové rozestupy (na rohožích to znamená rozestupy ob rohož, všude jinde dle důsledného posouzení hráčů samotných) se zákazem shlukování se ve skupinkách
  • Drivingové míče bude možné využít pouze na driving range (nikoli na hru na greenech)
  • Na puttingu a chippingu budou zůstávat vlajky v jamkách

 

Pravidla provozu driving range budou opět k dispozici na několika místech přímo na driving range a je pravděpodobné, že se budou dále vyvíjet. Aktualizovaná pravidla a opatření budou k nalezení v aktualitách na našich webových stránkách a přímo na tréninkových plochách. Prosíme sledujte jejich vývoj.

 

Na webových stránkách jsme již v minulém týdnu informovali o otevření veřejného hřiště, které je od pátku 10.4. v provozu. Zde prosíme o dodržování stejných pravidel a opatření jako v případě mistrovského hřiště a telefonickou rezervaci hracího času na čísle 733 691 333

 

OHLÉDNUTÍ ZA VELIKONOCEMI

Druhou součástí této zprávy je rychlé ohlédnutí za uplynulým prodlouženým víkendem, který se setkal z velkým zájmem ze strany hráčů. Velice nás těší pozitivní nálada, která z hráčů vyzařuje v souvislosti se zahájením sezóny a se skutečností, že golf lze hrát. Tím spíš, že stanovená omezení na golf dopadají spíše minimálně. Drtivá většina hráčů mimořádná opatření respektuje a dodržuje, za což děkujeme. S velice pozitivní zpětnou vazbou se setkala i naše „veselá lednička“ na terase. Naším záměrem je udržet ji v provozu i nadále.

Rádi bychom ještě jednou hráčům připomněli, že hra je možná maximálně ve skupinách dvou hráčů (s výjimkou členů jedné domácnosti, kdy je velikost flightu omezena na tři hráče). To stejné platí o tvoření skupinek na odpalištích a podobných místech.

 

Prosíme o důsledné respektování těchto pravidel a mimořádných opatření, protože by mělo být zájmem nás všech, abychom golfu pomáhali, nikoli naopak.

 

Děkujeme a všem přejeme pevné zdraví

 

S pozdravem

 

Tým Golf Resortu Olomouc

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911