Aktuality

Turnaj dvojic tuto neděli 18.8.

(12.srpna 2019)

Milí hráči,

tuto neděli 18.8. se na našem mistrovském hřišti uskuteční turnaj dvojic, na který bychom vás tímto rádi srdečně pozvali.

 

Turnaj je otevřený hráčům jak z klubu olomouckého, tak i z klubů okolních. Přihlašovat se hráči mohou standardně přes federaci, pro zaevidování dvojice prosíme využít naší nástěnky na recepci, příp. na adrese flighty@golfolomouc.cz. Start je naplánován na 10:00, postupně z jamky č. 1.

 

Turnaj bude hrán formátem fourball, tj. každý svým míčem až do jamky, lepší z výsledků v rámci dané dvojice na každé jamce je započítáván. Výsledným skóre je tedy součet nejlepších výsledků dané dvojice na každé jamce. Od výsledného skóre se na klubovně odečte hrací handicap dvojice. Hrací handicap je roven 50% součtu přesných handicapu obou hráčů, zaokrouhleno podle matem. pravidel. Není hráno na úpravu handicapu, stačí, aby vždy alespoň jeden hráč z dvojice dokončil každou jamku.

 

Pro názornou ilustraci - hráči A a B tvoří dvojici. Hráč A zahraje na první jamce 4, hráč B zahraje 6. Dvojice zapisuje na první jamce skóre 4. Na další jamce zase svým dílem třeba přispěje hráč B :) A tak dále až do 18. jamky. Dvojice skončí např. s výsledným skóre 78 ran. Od tohoto skóre jí odečteme přidělený koeficient dle handicapu (např. 7) a skončí s netto výsledkem 71.

 

Přijďte si s námi zahrát netradiční formát golfu a zabojovat ve dvou :)

S přáním pěkné hry

Tým Golf Resortu Olomouc

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911